Laserová epilace chloupků na rukou v Praze

Trápí vás chlupaté paže? V době epilace laserem může zůstat trvale hladké jakékoliv místo, které si vyberete. Pokud k laserovému odstranění chloupků na rukou využijete náš salon, získáte řadu benefitů.
Začněte naším bleskovým kvízem, máme pro vás nachystanou 20 % slevu na první ošetření. Vyražte vstříc hladkému tělu s námi

Proč je odstranění chloupků na rukou u nás nejlepší?

Odstraňování nežádoucího ochlupení pomocí laserového paprsku je jednoznačně správnou volbou. Všichni zjistí, že u epilace laserem cena odpovídá kvalitě a trvalosti zákroku, a proto je jen otázkou času, kdy bude považována obecně za standardní estetickou úpravu.

Nicméně stále probíhají odborné práce na zdokonalování epilačních přístrojů a nové typy se od těch starších radikálně liší. Na naší klinice sledujeme nejposlednější trendy a proměňujeme je ve skutečnost.

Exkluzivně nabízíme:

Odstraňování nežádoucího ochlupení pomocí laserového paprsku je jednoznačně správnou volbou.

Všichni zjistí, že u epilace laserem cena odpovídá kvalitě a trvalosti zákroku, a proto je jen otázkou času, kdy bude považována obecně za standardní estetickou úpravu.

Nicméně stále probíhají odborné práce na zdokonalování epilačních přístrojů a nové typy se od těch starších radikálně liší.

Na naší klinice sledujeme nejposlednější trendy a proměňujeme je ve skutečnost.

Exkluzivně nabízíme:

Luxusní pětihvězdičkový přístroj

Námi používaný přístroj Primelase HR Excellence disponuje vysokým výkonem a schopností precizně zacílit folikul a zničit jej v několika sekundách.

Garanci bezrizikovosti

Zaměstnáváme zkušené odborníky, proto zcela vylučujeme nejen popálení, ale i jakékoliv svědění nebo zarudnutí pokožky. To náš špičkový laser nezpůsobuje.

Absenci bolesti

Díky simultánnímu chlazení, které způsobuje stálou teplotu hlavice přístroje v hodnotě pěti stupňů. Jedná se ale spíše o preventivní opatření, protože paprsek se soustřeďuje pouze na pigment chloupků a s okolní pokožkou se do styku nedostane.

Funkčnost u všech fototypů

Díky ultrakrátké vlnové délce dovedeme zlikvidovat nejen tmavé, ale i světlé chloupky, což je pro standardní přístroje problém. Neb u osob se světlou, přirozeně snědou nebo opálenou pokožkou. Naši klienti jsou se službami velmi spokojeni.

Hmatatelné výsledky po prvním ošetření

Díky maximálnímu výkonu chloupky, které se nepodařilo odstranit hned napoprvé, jsou jemnější a slabší, takže méně nápadné.

Laserový paprsek se dostane všude, kam je potřeba, aniž by jakýmkoli způsobem zasáhl bezprostřední okolí
Náš přístroj pracuje bezpečně, rychle a spolehlivě. Přesvědčte se o tom a objednejte se k nám

Depilace rukou - cena odráží kvalitu

Při snaze, jak odstranit chloupky na rukou, je cena depilace laserem odrazem skutečnosti, že se ochlupení znovu neobjeví a odpadne nekonečný kolotoč vytrhávání, holení nebo voskování. Jednotlivé partie těla jsou ceněny dle rozsahu, proto je např. depilace nohou o něco dražší.

Projděte si pozorně naše ceny: 

Při snaze, jak odstranit chloupky na rukou, je cena depilace laserem odrazem skutečnosti, že se ochlupení znovu neobjeví a odpadne nekonečný kolotoč vytrhávání, holení nebo voskování.

Jednotlivé partie těla jsou ceněny dle rozsahu, proto je např. depilace nohou o něco dražší.

Projděte si pozorně naše ceny: 

Laserová epilace

Předloktí obě11505520
Celé ruce315015120
Hrudník – muži245011750
Břicho17008150
Střední linie pod pupkem3501650
Třísla ( bikini )11505520
Brazílie – intimní partie225011000
Mezi hýžděmi9504450
Hýždě18008650
Lýtka + kolena245011760
Kolena3501680
Stehna350016800
Celé nohy535025600
Horní část zad17008150
Dolní část zad17008150
Ramena16507900
Záda celá410019650
Část tělaCena za 1 ošetření (Kč)Cena za balíček – 6 ošetření (Kč)
Horní ret 3501800
Brada 8004500
Pejzy 4002100
Přední část krku10005500

Sety

Část těla Cena ( Kč )
Komplex Una – Podpaží / Brazílie 4500
Komplex Dos-Brazílie / Lýtka / Kolena 5500
Komplex Tres – Podpaží / Brazílie / Lýtka / Kolena 6500
V dlouhodobém časovém horizontu je laserové odstranění ochlupení investice, která se vyplatí
Vyberte si podle svých požadavků nejvhodnější cenovou kombinaci a spojte se s námi

Laserová depilace chloupků na rukou recenze

Že je rozhodnutí využít naše služby krok správným směrem, o tom se můžete přesvědčit v recenzích našich zákazníků.
[reviewbucket_google_place place_id="laserova-epilace-v-praze-ola-la-chij3wlfipylpcsrg-jktaxhy7g" max_rows="5" min_rating="4" padding_top="0" padding_bottom="0" bg_color="" column="" slider_items="3" slider_loop="true" slider_autoplay="true" slider_nav="true" slider_dots="true" slider_mousedrag="true" style="12"]

Jak odstranění chloupků na rukou probíhá - bez problémů a rychle

I když neexistoval současný trend holého těla, tmavé chloupky na rukou u žen, zvláště pokud vytvářejí hustý porost, byly vždycky chápány jako módní přešlap. Jejich majitelka měla pádný důvod, aby skrývala své paže. Ani pro muže není hustý porost na pažích důvodem ke chlubení.

Díky laseru se lze chloupků na rukou zbavit jednou provždy. 

Jaký je postup při depilaci rukou?

  • Vaše paže vystavíme na krátký okamžik působení laseru. Vy přitom budete pohodlně ležet a budete se cítit příjemně. V rámci úspory času i peněz doporučujeme spojit více partií, např. přidat depilaci podpaží.
  • Jakmile laser dokončí svou práci, budete moci opustit naši kliniku a věnovat se běžným činnostem. 

Počet potřebných sezení

Uvedenou proceduru je třeba zopakovat několikrát, až všechny chloupky projdou fází, která je pro laserový paprsek optimální. Laser může svou sílu plně projevit u chloupků v určité růstové fázi. V té se v jednom okamžiku nachází 20 – 25 % z nich. U těch ostatních se musí zákrok opakovat podle toho, jak se do příhodné fáze postupně dostávají. U epilace rukou klientům obvykle stačí tři, maximálně šest sezení.

Počet potřebných sezení

Uvedenou proceduru je třeba zopakovat několikrát, až všechny chloupky projdou fází, která je pro laserový paprsek optimální.

Laser může svou sílu plně projevit u chloupků v určité růstové fázi. V té se v jednom okamžiku nachází 20 – 25 % z nich. U těch ostatních se musí zákrok opakovat podle toho, jak se do příhodné fáze postupně dostávají.

U epilace rukou klientům obvykle stačí tři, maximálně šest sezení.

Péče po zákroku? Pozor na slunce

Protože světlo laseru je záření, nedoporučujeme násobit zátěž pokožky vystavováním slunečním paprskům. Jinak se nemusíte omezovat vůbec v ničem. 

Fotografie před a po

Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před

FAQ depilace rukou

Na co se klienti nejčastěji ptají:

Se vším všudy několik minut, laser pracuje v desítkách sekund. 

Předpokládáme ruce čisté dle běžných hygienických zásad. Nedoporučujeme nanášení krémů.

Jde o trvalé odchlupení, takže napořád. U jedinců s vysokou schopností regenerace se doporučuje jednorázové udržovací ošetření jednou za rok. 

Neváhejte se na nás obrátit s dalšími dotazy
Až se rozhodnete dát vale nežádoucímu ochlupení, obraťte se na naši kliniku

Kontakty