Laserová epilace knírku v Praze

Nechtěné chloupky. Vada na vaší kráse a věčný boj s jejich odstraňováním. Epilace laserem tento boj ukončí. Poznejte, co umí moderní laser na odstranění chloupků v odborných rukou. Poznejte rozdíl.
Získejte 20% slevu na první depilaci dámského knírku v Praze nebo jinou část těla. Jediné, co je třeba, je vyplnit náš rychlý kvíz!

Proč se vyplatí epilace knírku v našem salonu

1

TOP LASER

Na trable s knírkem u žen existuje pádná odpověď - odstranění knírku laserem. Máme nejúčinnější přístroj současnosti, který se nekompromisně vypořádá s vousy, aniž by poškodil pleť.

2

ODBORNICE

Víme, jak spolehlivě odstranit knírek u žen bez štípání a dalších nepříjemností. Zkušené a diskrétní specialistky ovládají depilaci dámského knírku tmavého i blond.

3

CENA

Pokud využijte kompletní servis, uděláme vám laserovou depilaci knírku za skvělou cenu. Objednejte si sérii ošetření zvoleného místa ve slevě nebo mix více částí těla.

Už se netrapte s věčnou depilací

Laser je zárukou trvale hladké pokožky bez dalších starostí a času promarněného holením 

Depilace knírku - cena

Trvalé odstranění knírku laserem místo opakované domácí depilace knírku může být nejen praktičtější, ale i cenově výhodnější, takže nezanechá díru ve vaší peněžence. Tím spíše s našimi cenově výhodnými balíčky. Získat slevu tak můžete třeba kombinací depilace obličeje s laserovou epilací horního rtu a chloupků na bradě. Můžete si samozřejmě vybrat libovolné tělesné partie.

Trvalé odstranění knírku laserem místo opakované domácí depilace knírku může být nejen praktičtější, ale i cenově výhodnější, takže nezanechá díru ve vaší peněžence. Tím spíše s našimi cenově výhodnými balíčky.

Získat slevu tak můžete třeba kombinací depilace obličeje s laserovou epilací horního rtu a chloupků na bradě. Můžete si samozřejmě vybrat libovolné tělesné partie.

Laserová epilace

Předloktí obě11505520
Celé ruce315015120
Hrudník – muži245011750
Břicho17008150
Střední linie pod pupkem3501650
Třísla ( bikini )11505520
Brazílie – intimní partie225011000
Mezi hýžděmi9504450
Hýždě18008650
Lýtka + kolena245011760
Kolena3501680
Stehna350016800
Celé nohy535025600
Horní část zad17008150
Dolní část zad17008150
Ramena16507900
Záda celá410019650
Část tělaCena za 1 ošetření (Kč)Cena za balíček – 6 ošetření (Kč)
Horní ret 3501800
Brada 8004500
Pejzy 4002100
Přední část krku10005500

Sety

Část těla Cena ( Kč )
Komplex Una – Podpaží / Brazílie 4500
Komplex Dos-Brazílie / Lýtka / Kolena 5500
Komplex Tres – Podpaží / Brazílie / Lýtka / Kolena 6500
Přijďte na trvalou epilaci knírku v Praze

Ušetříte si nejen námahu – ale i náklady na žiletky a depilační výbavu

Laserová depilace knírku - recenze

[reviewbucket_google_place place_id="laserova-epilace-v-praze-ola-la-chij3wlfipylpcsrg-jktaxhy7g" max_rows="5" min_rating="4" padding_top="0" padding_bottom="0" bg_color="" column="" slider_items="3" slider_loop="true" slider_autoplay="true" slider_nav="true" slider_dots="true" slider_mousedrag="true" style="12"]

Jak odstranění knírku laserem probíhá

Pro co největší úspěch depilace ženského knírku je klíčová už vaše příprava doma. Přestaňte si vousy alespoň 2 týdny před ošetřením trhat. V rámci domácí depilace knírek jen holte. Kromě toho rezignujte ve stejném období také na veškeré pleťové přípravky s kyselinou salicylovou.

Den před depilací si knírek doma oholte, aby došlo už při prvním ošetření k likvidací 20 % vousků, které právě rostou. Následující depilace dámského knírku postupně ničí i ty chlupy, které během předešlých procedur nebyly v aktivní růstové fázi.

Samotný zákrok trvá jen několik minut. Dostanete speciální brýle na ochranu před laserem, a naše specialistka bude na ošetřovanou oblast postupně přikládat přístroj, který chloupky zničí. Procedura nijak nebolí, přinejhorším v jejím průběhu občas pocítíte drobounké štípnutí.

Dohromady vás čeká 6-8 takových ošetření pro kompletní odstranění všech chloupků z dané oblasti..

Tento ultimativní set procedur speciálně určených na trvalou depilaci ženského knírku pak stačí každoročně doplnit 1-2 udržovacími epilacemi laserem. Cena pro vás může být opět snížena, pokud si vyberete kombinaci s další tělesnou partií. 

Konec zarostlým chloupkům, konec bolesti a riziku infekce, které s sebou jejich vytrhávání přináší
Laserová epilace je jediným způsobem, jak takový problém efektivně a trvale řešit.

Fotografie před a po

Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před

FAQ - depilace knírku laserem

Zatímco na některých místech je růst chloupků žádoucí a spousta žen přemýšlí, jak zrychlit růst obočí, ženské knírky se popularitě příliš netěší…

Příčiny růstu knírku a vousků na tváři u žen jsou hormonální. Růst vousů je způsoben nadměrnou hladinou mužských hormonů v těle. Ta může mít více příčin, jako je například syndrom polycystických ovárií či adrenogenitální syndrom, může být způsobována i některými nádory nebo léky. Jelikož často nejde jen o problém kosmetický, doporučujeme jej v některých případech zároveň řešit i medicínsky po poradě s vaším lékařem. 

Náš laser je sice nejmodernější na současném trhu, jenže růst ochlupení probíhá v určitých cyklech. Jediný způsob, jak odstranit knírek u žen natrvalo, tak spočívá v opakovaném ošetření.

Počet depilací dámského knírku závisí také na:
– tloušťce, barvě a struktuře vousků,
– poměru vousů v aktivní růstové fázi a těch, co hibernují (laser odstraní jen aktivní cibulky),
– intenzitě depilace knírku laserem (statická je silnější a dynamická je šetrnější). 

Náš laser je vybaven chlazením a pro citlivější pokožku má extra šetrný režim. Díky tomu se depilace dámského knírku v našem pražském salonu obejde bez bolesti a nežádoucích vedlejších účinků.

Komplikace mohou nastat jen v případě, když nám nesdělíte skutečný zdravotní stav. Oparu si personál samozřejmě všimne. Ne každá nemoc je ale viditelná. Proto se s našimi odbornicemi vždy poraďte. Nic vás to nestojí. Pak je depilace knírku laserem absolutně bezpečná. 

Vedlejší účinky jsou u odborné epilace žádné nebo zcela minimální a obvykle se omezují jen na krátkodobé svědění či zarudnutí ošetřované oblasti, které během několika dnů pomine. Pokud se objeví puchýře nebo problémy přetrvají, což se děje jen ve vzácných případech, doporučujeme vyhledat pomoc dermatologa. 

Již po první proceduře laserové epilace se dostaví viditelný rozdíl
Za několik měsíců si na chloupky ani nevzpomenete. Objednejte se k nám a začněte s jejich odstraněním hned teď!

Kontakty