Laserová epilace nohou v Praze

Už vás nebaví donekonečna opakované holení nohou? Aby také ano! Kdo by se holil žiletkami, když se věc dá vyřešit jednou provždy pomocí epilace laserem. Naše klinika nabízí laserovou epilaci nohou v luxusním provedení.

Pokud navíc vyplníte náš bleskový kvíz, který nezabere více než pár sekund vašeho času, máme pro vás nachystanou 20 % slevu na první ošetření. Neváhejte se svěřit do naší péče

Proč je odstranění chloupků na nohou u nás tak efektivní?

S nohama je ten problém, že jejich skrývání odepírá celou řadu potěšení – nošení krátkých sukní a šortek, užívání si radovánek v bazénu a zábavy na plese. Přitom ženské nohy jsou to, za čím se každý muž rád ohlédne.

Jen s použitím laseru je efekt hladkých nohou dokonalý. Žádné černé tečky nebo rudá místa tam, kde se chloupky znovu derou o slovo. U nás zaručujeme dokonalost bezprostředně po opuštění našeho salonu. 

S nohama je ten problém, že jejich skrývání odepírá celou řadu potěšení – nošení krátkých sukní a šortek, užívání si radovánek v bazénu a zábavy na plese.

Přitom ženské nohy jsou to, za čím se každý muž rád ohlédne.

Jen s použitím laseru je efekt hladkých nohou dokonalý. Žádné černé tečky nebo rudá místa tam, kde se chloupky znovu derou o slovo.

U nás zaručujeme dokonalost bezprostředně po opuštění našeho salonu. 

Exkluzivní laserový přístroj

Diodový laser PRIMELASE HR EXCELLENCE má oproti běžným laserům téměř dvojnásobný výkon a stoprocentně reaguje na všechny odstíny chloupků včetně nejsvětlejších. Ochlupení odstraňuje důkladně a rychle a bez vedlejších účinků.

Vyškolený tým profesionálů

Ideální přístroj by byl k ničemu, kdyby ho personál neuměl ovládat. Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobé zkušenosti s laserovou epilací a dovedou se přizpůsobit každé situaci.

Výhodné cenové nabídky

Jsem si vědomi toho, že u epilace laserem cena je ve srovnání s obyčejnými depilačními pomůckami o něco vyšší. Proto nabízíme cenově výhodné kombinace partií, které jsou dlouhodobě mezi našimi klienty ty nejoblíbenější. Depilaci nohou doporučujeme kombinovat s depilací třísel.

Jsem si vědomi toho, že u epilace laserem cena je ve srovnání s obyčejnými depilačními pomůckami o něco vyšší.

Proto nabízíme cenově výhodné kombinace partií, které jsou dlouhodobě mezi našimi klienty ty nejoblíbenější.

Depilaci nohou doporučujeme kombinovat s depilací třísel.

Laserový paprsek se dostane všude, kam je potřeba, aniž by jakýmkoli způsobem zasáhl bezprostřední okolí
Náš přístroj pracuje bezpečně, rychle a spolehlivě. Přesvědčte se o tom a objednejte se k nám

Depilace nohou - cena

Víme, že problém s názvem chlupaté nohy může u každého vypadat trochu jinak. Cenově rozlišujeme depilaci lýtek, stehen, popř. kolen.

Prohlédněte si náš ceník a vyberte si, co odpovídá vaší situaci. 

Laserová epilace

Část tělaCena za 1 ošetření (Kč)Cena za balíček – 6 ošetření (Kč)
Horní ret 3501800
Brada 8004500
Pejzy 4002100
Přední část krku10005500
Předloktí obě11505520
Celé ruce315015120
Hrudník – muži245011750
Břicho17008150
Střední linie pod pupkem3501650
Třísla ( bikini )11505520
Brazílie – intimní partie225011000
Mezi hýžděmi9504450
Hýždě18008650
Lýtka + kolena245011760
Kolena3501680
Stehna350016800
Celé nohy535025600
Horní část zad17008150
Dolní část zad17008150
Ramena16507900
Záda celá410019650

Sety

Část těla Cena ( Kč )
Komplex Una – Podpaží / Brazílie 4500
Komplex Dos-Brazílie / Lýtka / Kolena 5500
Komplex Tres – Podpaží / Brazílie / Lýtka / Kolena 6500
Při laserové epilaci platíte nejen za holé nohy, ale také za množství ušetřeného času, práce a bolesti, která odpadne s absencí holení či voskování
Jednejte prozíravě a objednejte se k nám

Laserová depilace nohou - recenze

Jak hodnotí naše služby naši zákazníci? Jak porovnávají laser s ostatními depilačními metodami? To vše můžete zjistit v následujících recenzích.

Jak hodnotí naše služby naši zákazníci? Jak porovnávají laser s ostatními depilačními metodami?

To vše můžete zjistit v následujících recenzích.

[reviewbucket_google_place place_id="laserova-epilace-v-praze-ola-la-chij3wlfipylpcsrg-jktaxhy7g" max_rows="5" min_rating="4" padding_top="0" padding_bottom="0" bg_color="" column="" slider_items="3" slider_loop="true" slider_autoplay="true" slider_nav="true" slider_dots="true" slider_mousedrag="true" style="12"]

Jak odstranění chloupků na nohou u nás probíhá

Krásné hladké nohy fungují jako doplněk mnoha outfitů a zjednodušují výběr oblečení.

Proto, aby tak – bez rušivého ochlupení – mohly fungovat 365 dní v roce stačí překvapivě málo: vystavit je na několik krátkých okamžiků působení laserového paprsku. 

Jaký je postup při depilaci nohou?

Počet potřebných sezení

S velkou pravděpodobností se v několika týdenních intervalech uvidíme ještě několikrát. Obvykle se jako počet nutných sezení uvádí 6 - 8, ale protože jde o individuální záležitost, je spíše orientační. Každopádně již po prvním sezení budou vaše nohy výrazně hladší a zbylé chloupky méně výrazné.

Počet potřebných sezení

S velkou pravděpodobností se v několika týdenních intervalech uvidíme ještě několikrát. Obvykle se jako počet nutných sezení uvádí 6 - 8, ale protože jde o individuální záležitost, je spíše orientační.

Každopádně již po prvním sezení budou vaše nohy výrazně hladší a zbylé chloupky méně výrazné.

Péče po zákroku? Žádná!

Moderní lasery jsou tak dokonalé, že jejich působení okolní pokožka ani nepostřehne. Proto není třeba o ni nijak nadstandardně pečovat.

Získejte hladké nohy na dlouhou dobu s naším bezbolestným laserovým ošetřením - rezervujte si nyní a zapomeňte na každodenní holení!

Fotografie před a po

Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před

FAQ depilace nohou - a naše odpovědi

Laser je schopen ideálně zaměřit a destruovat kořínek, když je chloupek v růstové fázi. Problém je, že v jednom okamžiku se v takové fázi nachází cca 20 – 25 % ochlupení, proto je pro hustě ochlupené plochy třeba minimálně 4 sezení. 

Po absolvování příslušného počtu zákroků jsou nohy hladké de facto natrvalo, protože laser dovede folikul totálně zničit. V závislosti na schopnosti regenerace vašeho těla se doporučuje jednou za rok provést udržovací ošetření. Pojem hladké nohy ale neznamená, že by na nohou nevyrostlo vůbec nic, jemné světlé nenápadné chloupky se mohou objevovat, pokud by vám to vadilo, snadno si je oholíte. 

Těhotenství a kojení je kontraindikace k laserovému ošetření kdekoliv na těle včetně např. depilace zadku nebo třísel. Bohužel je zde více mínusů než plusů a studie na těchto ženách nebyly provedeny. I když teoreticky laser neproniká hlouběji do orgánů, je lepší si na tento zákrok počkat. 

Neváhejte se na nás obrátit s dalšími dotazy
Vysvětlíme vám, proč je laser ideální řešení. Těšíme se, až se stanete našimi klienty

Kontakty