Laserová epilace obličeje v Praze

Řešíte, jak odstranit chloupky na tváři? Máte pocit, že vám ubírají na atraktivitě nebo vám prostě překáží? Už vás unavuje jejich neustálé holení? Laserová epilace obličeje vám umožní dát jim jednou provždy sbohem. 

Je tohle vaše první návštěva u nás? Vyplňte náš rychlý kvíz a my vám strhneme skvělých 20 % z ceny první procedury!

U laserové depilace obličeje u nás máte jistotu, že…

1
se o vás postará špičkový personál

Trvalé odstranění chloupků z obličeje i dalších partií děláme roky. Svou odbornost stále zvyšujeme a řady našich spokojených zákazníků rostou.

2
chloupky odstraníme tím nejlepším laserem

A tím je laser Primelase HR Excellence. Oproti starším modelům epilačních laserů si hravě poradí i se světlými chloupky a všemi fototypy pleti.

3
vás to nebude bolet

Náš laser má vlastní chladící koncovku a bodový provoz paprsku, který selektivně ničí pouze chloupek a šetří okolní tkáň. Bolesti se u naší epilace obličeje bát není třeba.

4
ušetříte

Nejen, že je u naší epilace laserem cena lidová. Máte možnost získat slevu 20 % z celkové ceny laserové epilace obličeje (i epilace jiných partií). Vyplňte jen náš vstupní kvíz - je to chvilička!

Věnujte čas něčemu jinému, než stálému řešení toho, jak se zbavit světlých chloupků na obličeji. Vsaďte na špičkový laser - výsledky uvidíte hned po prvním sezení u nás!

Představujeme vám náš epilátor obličeje

Odstranění chloupků na bradě a laserová depilace knírku – a to nejen u žen – je kosmetický zákrok, který je stále populárnější. Dokonale hladká pokožka je zkrátka v módě. A laser je zárukou trvalé depilace čilii epilace každé partie těla.

Aby byl ale zákrok skutečně efektivní, vyžaduje použití kvalitního přístroje, který dokáže chloupek zničit až ke kořínku.

Oproti stále běžně používaným alexandritovým laserům či pulzním světlům u nás využíváme diodový laser Primelase HR Excellence. Jedná se o laser lékařské kvality, který předčí své ekvivalenty co do výkonu i bezbolestnosti a bezpečnosti celé procedury. 

Odstranění chloupků na bradě a laserová depilace knírku – a to nejen u žen – je kosmetický zákrok, který je stále populárnější.

Dokonale hladká pokožka je zkrátka v módě. A laser je zárukou trvalé depilace čilii epilace každé partie těla.

Aby byl ale zákrok skutečně efektivní, vyžaduje použití kvalitního přístroje, který dokáže chloupek zničit až ke kořínku.

Oproti stále běžně používaným alexandritovým laserům či pulzním světlům u nás využíváme diodový laser Primelase HR Excellence.

Jedná se o laser lékařské kvality, který předčí své ekvivalenty co do výkonu i bezbolestnosti a bezpečnosti celé procedury. 

4800 W místo poloviční hodnoty u běžných přístrojů v prémiové kategorii.

Ultrakrátká pulzní technologie, zajišťující optimální teplotu pro bleskové zničení chloupků.

Bodový laser a propracované chlazení pro bezbolestnost a přesnost zákroku bez poškození tkáně.

To je laser na epilaci obličeje Primelase HR Excellence v kostce
Přesvědčte se o jeho efektivitě sami a už se netrapte s věčným holením!

Laserová epilace obličeje - cena zákroku

Jaká je u laserové epilace obličeje cena a kolik zaplatíte za ostatní zákroky epilace laserem, to zjistíte z našeho ceníku. 

Laserová epilace

Část tělaCena za 1 ošetření (Kč)Cena za balíček – 6 ošetření (Kč)
Horní ret 3501800
Brada 8004500
Pejzy 4002100
Přední část krku10005500
Předloktí obě11505520
Celé ruce315015120
Hrudník – muži245011750
Břicho17008150
Střední linie pod pupkem3501650
Třísla ( bikini )11505520
Brazílie – intimní partie225011000
Mezi hýžděmi9504450
Hýždě18008650
Lýtka + kolena245011760
Kolena3501680
Stehna350016800
Celé nohy535025600
Horní část zad17008150
Dolní část zad17008150
Ramena16507900
Záda celá410019650

Sety

Část těla Cena ( Kč )
Komplex Una – Podpaží / Brazílie 4500
Komplex Dos-Brazílie / Lýtka / Kolena 5500
Komplex Tres – Podpaží / Brazílie / Lýtka / Kolena 6500

Laserová depilace obličeje - recenze

Jakou mají s laserovou depilací obličeje zkušenosti naši klienti, to už vám řeknou sami.
[reviewbucket_google_place place_id="laserova-epilace-v-praze-ola-la-chij3wlfipylpcsrg-jktaxhy7g" max_rows="5" min_rating="4" padding_top="0" padding_bottom="0" bg_color="" column="" slider_items="3" slider_loop="true" slider_autoplay="true" slider_nav="true" slider_dots="true" slider_mousedrag="true" style="12"]

Jak epilace obličeje probíhá

Fotografie před a po

Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před

FAQ - depilace obličeje laserem

Depilačních metod je řada- depilační pásky, cukrová vata, holení či depilační krémy. Pouze trvalá epilace obličeje laserem ale zajistí dlouhotrvající výsledky, neboť ničí přímo cibulku chloupku a řeší tak problém v zárodku. 

Odstranění chloupků v obličeji laserem je metodou s nejtrvalejšími výsledky, není ale věčné. Po jednom nebo více letech se díky regenerativním schopnostem těla mohou chloupky začít obnovovat. Jednoduchá korekce jednou za rok ale tuto situaci lehce vyřeší. 

Aplikaci make-upu před zákrokem důrazně nedoporučujeme. Přijďte s čistou, umytou tváří. Chloupky můžete předem oholit – ale netrhejte je ani nestrhávejte! Líčení, brow lift a další procedury si nechte na dobu po zákroku a zahojení.

Po epilaci bude vaše pokožka citlivá, nedoporučujeme tak na ni několik dní aplikovat make-up, chemické peelingy či samoopalovací krémy. Pro její zklidnění můžeme doporučit vybrané zklidňující gely, krémy, termální vody či balzámy na citlivou pokožku.

Ano, nechat si odstranit chloupky k nám může přijít každý! 

Neodborná depilace v lepším případě nepřinese kýžený výsledek, v horším případě může dokonce poškodit vaši pokožku

Šetřete ji i váš čas. Přijďte na trvalou epilaci laserem. 

Kontakty