Laserová epilace podpaží v Praze

Máte už dost nekonečného vyholování podpaží a nemůžete se dívat na červené pupínky, které se po něm objevují? Epilace laserem vás zbaví obojího. Rozhodnete-li se k laserové epilaci podpaží využít služeb našeho studia, můžete očekávat perfektní výsledek za velmi krátkou dobu. 

A pokud vyplníte náš bleskový kvíz, máme pro vás nachystanou slevu 20 % na první ošetření. Pojďte do toho s námi.

Proč je odstranění chloupků v podpaží u nás nejlepší volba?

Když už ta úžasná možnost laserové epilace v současnosti existuje, rozhodnout se pro ni je jasná věc. Provádí se už nějaký ten pátek a její účinky jsou všeobecně známé.

Přesto však není laser jako laser a kvalita služeb v závislosti na použitém přístroji a dalších faktorech se od salonu k salonu liší. V našem studiu sledujeme aktuální trendy v medicínských technologiích a řídíme se jimi.

Nabízíme vám: 

1

Exkluzivní laserový přístroj

Diodový laser PRIMELASE HR EXCELLENCE španělské výroby je v České republice zcela ojedinělý. Má oproti běžným laserům téměř dvojnásobný výkon, což výrazně zvyšuje efektivitu a rychlost zákroku. Úprava vlnové délky zajišťuje spolehlivou reakci paprsku na různě zbarvené ochlupení a fototyp pleti.

Paprsek vyhledává cíleně pigment chloupků, zatímco k okolní pokožce je intaktní, takže nedochází k popálení nebo podráždění. Přístroj má chladící systém, který kompenzuje horko laseru. Ve spojení s rychlostí zákroku se tak daří eliminovat nejen bolest, ale jakýkoliv nepříjemný pocit. Působení našeho přístroje nepocítíte!

2

Vyškolený tým profesionálů

Zakládáme si na tom, že naši zaměstnanci mají potřebnou erudici. Jsou perfektně vyškoleni v ovládání přístroje, aby jeho působení bylo co nejefektivnější. Zároveň mají potřebné medicínské znalosti, aby mohli postupovat v souladu s vašimi individuálními požadavky. U nás je výskyt nežádoucích vedlejších účinků či komplikací roven nule.

3

Výhodné cenové nabídky

Protože při epilaci laserem cena je ve výsledku součtem plateb za všechny ošetřované partie, nabízíme výhodné balíčky zahrnující kombinaci nejčastěji požadovaných zákroků. Určitě není ochlupení v podpaží jediný nežádoucí porost, který vás trápí. Jejich odstranění můžeme spojit např. s likvidací chloupků na rukou, popř. libovolného jiného místa.

1

Exkluzivní laserový přístroj

Diodový laser PRIMELASE HR EXCELLENCE španělské výroby je v České republice zcela ojedinělý. Má oproti běžným laserům téměř dvojnásobný výkon, což výrazně zvyšuje efektivitu a rychlost zákroku.

Úprava vlnové délky zajišťuje spolehlivou reakci paprsku na různě zbarvené ochlupení a fototyp pleti.

Paprsek vyhledává cíleně pigment chloupků, zatímco k okolní pokožce je intaktní, takže nedochází k popálení nebo podráždění. Přístroj má chladící systém, který kompenzuje horko laseru.

Ve spojení s rychlostí zákroku se tak daří eliminovat nejen bolest, ale jakýkoliv nepříjemný pocit. Působení našeho přístroje nepocítíte!

2

Vyškolený tým profesionálů

Zakládáme si na tom, že naši zaměstnanci mají potřebnou erudici. Jsou perfektně vyškoleni v ovládání přístroje, aby jeho působení bylo co nejefektivnější.

Zároveň mají potřebné medicínské znalosti, aby mohli postupovat v souladu s vašimi individuálními požadavky. U nás je výskyt nežádoucích vedlejších účinků či komplikací roven nule.

3

Výhodné cenové nabídky

Protože při epilaci laserem cena je ve výsledku součtem plateb za všechny ošetřované partie, nabízíme výhodné balíčky zahrnující kombinaci nejčastěji požadovaných zákroků.

Určitě není ochlupení v podpaží jediný nežádoucí porost, který vás trápí.

Jejich odstranění můžeme spojit např. s likvidací chloupků na rukou, popř. libovolného jiného místa.

Řekněte ne černým koláčům v podpaží a nadměrnému pocení
Objednejte se k nám na definitivní odstranění chloupků v podpaží

Depilace podpaží - cena může být velmi nízká

Chcete vědět, kolik vás odstranění chloupků v podpaží bude stát? Prohlédněte si pozorně náš ceník a nezapomeňte, že kompletní cena za předpokládaných šest sezení vyjde levněji než platba za šest jednorázových zákroků. Zvažte také možnost spojení několika částí těla najednou. 

Chcete vědět, kolik vás odstranění chloupků v podpaží bude stát?

Prohlédněte si pozorně náš ceník a nezapomeňte, že kompletní cena za předpokládaných šest sezení vyjde levněji než platba za šest jednorázových zákroků.

Zvažte také možnost spojení několika částí těla najednou. 

Laserová epilace

Část tělaCena za 1 ošetření (Kč)Cena za balíček – 6 ošetření (Kč)
Horní ret 3501800
Brada 8004500
Pejzy 4002100
Přední část krku10005500
Předloktí obě11505520
Celé ruce315015120
Hrudník – muži245011750
Břicho17008150
Střední linie pod pupkem3501650
Třísla ( bikini )11505520
Brazílie – intimní partie225011000
Mezi hýžděmi9504450
Hýždě18008650
Lýtka + kolena245011760
Kolena3501680
Stehna350016800
Celé nohy535025600
Horní část zad17008150
Dolní část zad17008150
Ramena16507900
Záda celá410019650

Sety

Část těla Cena ( Kč )
Komplex Una – Podpaží / Brazílie 4500
Komplex Dos-Brazílie / Lýtka / Kolena 5500
Komplex Tres – Podpaží / Brazílie / Lýtka / Kolena 6500
Volbou laserové epilace v konečném součtu ušetříte peníze za depilační prostředky a mnoho času, námahy a bolesti
Nechat se chloupků zbavit příjemně, bezbolestně a relativně natrvalo stojí za to. Nebojte se jít do toho

Laserová depilace podpaží - diskuze a recenze

Stále váháte? Přečtěte si recenze našich spokojených zákazníků: čím si prošli, proč váhali a jak je laserová epilace přesvědčila. 

[reviewbucket_google_place place_id="laserova-epilace-v-praze-ola-la-chij3wlfipylpcsrg-jktaxhy7g" max_rows="5" min_rating="4" padding_top="0" padding_bottom="0" bg_color="" column="" slider_items="3" slider_loop="true" slider_autoplay="true" slider_nav="true" slider_dots="true" slider_mousedrag="true" style="12"]

Jak odstranění chloupků podpaží probíhá? Ani si nevšimnete

Každý, kdo má zkušenost s mechanickým holením podpaží, potvrdí, že je to nepříjemná záležitost. Špatně dostupné místo plné záhybů, které má tendenci k zapařování a pocení a tím zvyšuje podráždění pokožky, svědění a zarůstání nových chloupků pod kůži.

Zarudlé podpaží pokryté vyrážkou a intenzivně svědící po domácí depilaci je však naštěstí minulostí. 

Jak se provádí trvalá epilace podpaží?

Zatímco vy budete pohodlně ležet, vystavíme vaše podpažní jamky laserovému paprsku. Jediné, co po vás budeme chtít, je, aby vaše chloupky v těchto místech měly silné kořínky. Proto přibližně 2 týdny před zákrokem je pouze holte žiletkou. Žádné jiné prostředky nepoužívejte. Plochu určenou k epilaci vyholte žiletkou také den před vlastním zákrokem.

Jakmile laser dokončí svou práci – což trvá řádově několik minut – budete moci ihned opustit náš salon a věnovat se bez omezení běžným činnostem.

Zatímco vy budete pohodlně ležet, vystavíme vaše podpažní jamky laserovému paprsku.

Jediné, co po vás budeme chtít, je, aby vaše chloupky v těchto místech měly silné kořínky.

Proto přibližně 2 týdny před zákrokem je pouze holte žiletkou. Žádné jiné prostředky nepoužívejte. Plochu určenou k epilaci vyholte žiletkou také den před vlastním zákrokem.

Jakmile laser dokončí svou práci – což trvá řádově několik minut – budete moci ihned opustit náš salon a věnovat se bez omezení běžným činnostem.

Počet potřebných sezení

Uvedenou proceduru je třeba zopakovat několikrát, až všechny chloupky projdou fází, která je pro laserový paprsek optimální. Obvyklý předpoklad je 6-8 sezení.

Péče po zákroku? Nebude nutná

Paprsek laseru by neměl okolní pokožku podráždit. Pro váš příjemnější pocit na ni můžete nanést trochu krému, jinak nebude potřeba nic.

Fotografie před a po

Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před

FAQ epilace podpaží

Chloupky na lidském těle se v jednom okamžiku nacházejí v různých růstových fázích. Laser nejlépe reaguje jen na jednu z nich. Proto je třeba mu dát šanci několikrát, aby se dostalo na všechny chloupky. Pro optimální efekt je nutné dodržovat doporučený časový harmonogram návštěv ve studiu. 

Ve srovnání s ostatními metodami lze říci, že ano. Rozhodně vymýtí nevzhledné silné tmavé chlupy. Nějaký druh jemného světlého ochlupení se může po čase objevit, doporučuje se udržovací ošetření po jednom roce. 

Všechny vaše další dotazy vám ochotně vysvětlíme, až se s námi spojíte
Věřte, že laser je správná volba pro každého. Objednejte se k nám

Kontakty