Laserová epilace třísel v Praze

Klasické holení může mít za následek jeden nepříjemný projev, kterým jsou zarůstající chloupky. Nejvíce jsou tímto nežádoucím efektem ohrožena třísla a intimní partie. Řešením je laserová epilace třísel, při které toto nebezpečí v žádném případě nehrozí. Naopak, dokáže ho snadno a rychle vyřešit.

Klasické holení může mít za následek jeden nepříjemný projev, kterým jsou zarůstající chloupky.

Nejvíce jsou tímto nežádoucím efektem ohrožena třísla a intimní partie. Řešením je laserová epilace třísel, při které toto nebezpečí v žádném případě nehrozí.

Naopak, dokáže ho snadno a rychle vyřešit.

Nabízíme vám 20% slevu na první sezení. Stačí vyplnit krátký kvíz a sleva je vaše. Laserová depilace přináší viditelné výsledky už po prvním ošetření.

Proč odstranění chloupků v tříslech u nás?

Spojením nejmodernějšího laseru a zkušeností našich odborníků získáte hladkou pokožku bez obtížných chloupků. Trvalá depilace je naprosto bezbolestné ošetření a nepřináší žádné nepříjemné pocity. Hned po prvním sezení budou vaše chloupky řidší o 20%. Výsledek je tedy znatelný už po prvním působení laseru.

Spojením nejmodernějšího laseru a zkušeností našich odborníků získáte hladkou pokožku bez obtížných chloupků. Trvalá depilace je naprosto bezbolestné ošetření a nepřináší žádné nepříjemné pocity.

Hned po prvním sezení budou vaše chloupky řidší o 20%. Výsledek je tedy znatelný už po prvním působení laseru.

Benefity pro naše klienty

1

Laser

Používáme nejvýkonnější a nejúčinnější diodový laser, který je v současné době pro laserovou epilaci k dispozici.

2

Odborníci

Naši zkušení profesionálové si poradí s jakýmkoliv fototypem. Tedy i s velice světlými chloupky. Problém není ani opálená pokožka.

3

Skvělá nabídka

Přinášíme vám vždy skvělou nabídku pro nejžádanější partie.

Holení a depilace svépomocí je jen ztráta času.
Náš laser vám zajistí hladkou pokožku jednou provždy

Cena za depilaci třísel

Výsledná cena epilace laserem závisí na rozsahu ošetření a také na celkovém počtu sezení. Rozdíl v ceně bude tedy například v případě, kdy klient požaduje depilaci pouze v oblasti třísel nebo se rozhodne také pro takzvanou brazilskou depilaci. Brazilská depilace je v současné době stále více oblíbená a vyhledávaná nejen ženami, ale také muži. 

Výsledná cena epilace laserem závisí na rozsahu ošetření a také na celkovém počtu sezení.

Rozdíl v ceně bude tedy například v případě, kdy klient požaduje depilaci pouze v oblasti třísel nebo se rozhodne také pro takzvanou brazilskou depilaci.

Brazilská depilace je v současné době stále více oblíbená a vyhledávaná nejen ženami, ale také muži. 

Laserová epilace

Část tělaCena za 1 ošetření (Kč)Cena za balíček – 6 ošetření (Kč)
Horní ret 3501800
Brada 8004500
Pejzy 4002100
Přední část krku10005500
Předloktí obě11505520
Celé ruce315015120
Hrudník – muži245011750
Břicho17008150
Střední linie pod pupkem3501650
Třísla ( bikini )11505520
Brazílie – intimní partie225011000
Mezi hýžděmi9504450
Hýždě18008650
Lýtka + kolena245011760
Kolena3501680
Stehna350016800
Celé nohy535025600
Horní část zad17008150
Dolní část zad17008150
Ramena16507900
Záda celá410019650

Sety

Část těla Cena ( Kč )
Komplex Una – Podpaží / Brazílie 4500
Komplex Dos-Brazílie / Lýtka / Kolena 5500
Komplex Tres – Podpaží / Brazílie / Lýtka / Kolena 6500
Laserová depilace je rychlé, spolehlivé a šetrné řešení pro odstranění nežádoucích chloupků
Můžete se o tom snadno přesvědčit. Stačí se objednat.

Laserová depilace třísel – recenze

Vidina hladké a bezproblémové pokožky v tříslech nebo intimních partiích je velice lákavá.

Znamenalo by to konec obtěžujícího holení a také jistotu, že už nikdy nebudete muset bojovat s bolestivě zarůstajícími chloupky. Laserová epilace intimních partií tedy rozhodně stojí za zvážení. 

[reviewbucket_google_place place_id="laserova-epilace-v-praze-ola-la-chij3wlfipylpcsrg-jktaxhy7g" max_rows="5" min_rating="4" padding_top="0" padding_bottom="0" bg_color="" column="" slider_items="3" slider_loop="true" slider_autoplay="true" slider_nav="true" slider_dots="true" slider_mousedrag="true" style="12"]

Jak laserová epilace třísel probíhá

Pro vás, jako klienta, je celý proces velice pohodlný a komfortní. Ulehnete na pohovku a na oči dostanete ochranné brýle. A pak už je jen na vás, jak vyplníte těch pár minut, po které na vás bude působit laser. Můžete si například povídat se specialistkou nebo se věnovat svému mobilu. Během ošetření se nemusíte obávat žádné bolesti ani pocitů pálení. Jediné, co se může objevit, je lehké brnění.

Pro vás, jako klienta, je celý proces velice pohodlný a komfortní. Ulehnete na pohovku a na oči dostanete ochranné brýle.

A pak už je jen na vás, jak vyplníte těch pár minut, po které na vás bude působit laser.

Můžete si například povídat se specialistkou nebo se věnovat svému mobilu. Během ošetření se nemusíte obávat žádné bolesti ani pocitů pálení. Jediné, co se může objevit, je lehké brnění.

Počet ošetření je individuální

Počet ošetření je závislý nejen na rozsahu oblasti, ale také na tloušťce, barvě a struktuře chloupků. Výsledek každého sezení se také bude odvíjet od množství chloupků, které jsou momentálně ve fázi růstu. Proto je nutné ošetření opakovat. Většinou se jedná o sérii 6-8 ošetření. Pro udržení hladké a jemné pokožky se doporučuje ošetření jednou až dvakrát ročně zopakovat.  

Počet ošetření je závislý nejen na rozsahu oblasti, ale také na tloušťce, barvě a struktuře chloupků.

Výsledek každého sezení se také bude odvíjet od množství chloupků, které jsou momentálně ve fázi růstu. Proto je nutné ošetření opakovat.

Většinou se jedná o sérii 6-8 ošetření. Pro udržení hladké a jemné pokožky se doporučuje ošetření jednou až dvakrát ročně zopakovat.  

Depilace kdekoliv, kde si budete přát

Velkou výhodou našeho diodového laseru je to, že se může epilace provádět v každém ročním období. Je tedy uzpůsoben i na opálenou pokožku. Dalším bonusem je to, že prakticky neexistuje místo, kde bychom epilaci provést nedokázali.

Depilace třísel patří k velice vyhledávaným zákrokům. Třísla patří totiž k těm partiím, na kterých opravdu chloupky nikdo nechce. Jaká je tedy nejlepší depilace třísel? Je to jednoduché.

Nejlepší je trvalá depilace třísel. Ušetříte s ní čas, peníze a spoustu starostí. Nejvíce to oceníte například na dovolené, kdy bude oblast bikin stále dokonale hladká. 

Laserová epilace znamená stop obtížnému holení a vyrůstajícímu strništi

FAQ – depilace třísel laserem

Trvalý 100% efekt vám nezajistí žádná metoda. Náš laser vám ale zajistí, že 80-90 % chloupků přestane růst. Pokud jednou až dvakrát ročně přijdete na udržovací sezení, máte zajištěnu hladkou pokožku po celý rok. 

Tento problém patří k poměrně častým a laserem se dá bez problémů zvládnout. 

Přesto, že náš laser je zcela bezpečný, v těhotenství bychom ošetření nedoporučovali. 

Nejméně dva týdny nepoužívejte depilační krémy, vosky a chloupky ani mechanicky nevytrhávejte. Jediná vhodná metoda je klasická žiletka.  

Věková hranice není přesně dána. Je ale vhodné s laserovou epilací začít až v dospělosti, po ukončení puberty. V době puberty není organismus hormonálně stabilní a tím pádem by nemusel být zákrok dostatečně efektivní. 

Pracujeme s nejmodernějším laserem, který zasáhne přesně tam, kde má
Výsledkem bude trvale hladká pokožka bez nežádoucích chloupků

Fotografie před a po

Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před

Kontakty