Laserová epilace zadku v Praze

Pokud se rozhodneme zbavit se ochlupení na svém těle, pak bychom epilaci některých partií měli rozhodně nechat na odbornících. Jednou z nich je také oblast kolem řitního otvoru. Laserová epilace zadku je jasnou volbou, protože depilace žiletkou nebo pomocí depilačních krémů může být v těchto partiích celkem nebezpečná. 

Pokud se rozhodneme zbavit se ochlupení na svém těle, pak bychom epilaci některých partií měli rozhodně nechat na odbornících. Jednou z nich je také oblast kolem řitního otvoru.

Laserová epilace zadku je jasnou volbou, protože depilace žiletkou nebo pomocí depilačních krémů může být v těchto partiích celkem nebezpečná. 

Nabízíme slevu 20 % na první zákrok laserové epilace zadku. Vyplňte jednoduchý kvíz a sleva je vaše.

Proč odstranění chloupků na zadku laserem u nás?

Při depilaci hýždí a řitního otvoru je nanejvýš důležité, aby byla provedena velice šetrně. Řitní otvor je choulostivé místo a pokud si způsobíme holením svépomocí zranění nebo alergické reakce, pak nám hrozí další vážné zdravotní problémy.

Proto je ideálním řešením laserová depilace, která chloupky kolem řitního otvoru odstraní bezbolestně a jednou provždy. Stejně opatrně postupujeme například při brazilské depilaci, při níž se odstraní chloupky z intimních míst. Laser zničí nejen samotný chloupek, ale také vlasovou cibulku. Tím pádem se zabrání růstu nových chloupků. 

Co u nás tedy můžete očekávat? 

Při depilaci hýždí a řitního otvoru je nanejvýš důležité, aby byla provedena velice šetrně.

Řitní otvor je choulostivé místo a pokud si způsobíme holením svépomocí zranění nebo alergické reakce, pak nám hrozí další vážné zdravotní problémy.

Proto je ideálním řešením laserová depilace, která chloupky kolem řitního otvoru odstraní bezbolestně a jednou provždy.

Stejně opatrně postupujeme například při brazilské depilaci, při níž se odstraní chloupky z intimních míst. Laser zničí nejen samotný chloupek, ale také vlasovou cibulku. Tím pádem se zabrání růstu nových chloupků. 

Co u nás tedy můžete očekávat? 

1

Laser

Naše studio využívá k epilaci nejmodernější diodový laser, který je na trhu k dispozici.

2

Odborníci

Naši vyškolení specialisté pracují šetrně a mají zkušenosti se všemi fototypy.

3

Skvělá nabídka

Čeká na vás vždy skvělá nabídka pro nejžádanější partie. Tedy i v případě depilace konečníku.

Náš moderní laser vás zbaví chloupků kolem řitního otvoru bezbolestně a jednou provždy

Depilace zadku – cena

Cena epilace laserem je závislá především na počtu sezení. Tento parametr nelze dopředu určit, protože je to vždy individuální. Záleží především na tom, v jaké hustotě a jak intenzivně chloupky rostou a také na jaké partii bude zákrok proveden. 

Cena epilace laserem je závislá především na počtu sezení. Tento parametr nelze dopředu určit, protože je to vždy individuální.

Záleží především na tom, v jaké hustotě a jak intenzivně chloupky rostou a také na jaké partii bude zákrok proveden. 

Laserová epilace

Část tělaCena za 1 ošetření (Kč)Cena za balíček – 6 ošetření (Kč)
Horní ret 3501800
Brada 8004500
Pejzy 4002100
Přední část krku10005500
Předloktí obě11505520
Celé ruce315015120
Hrudník – muži245011750
Břicho17008150
Střední linie pod pupkem3501650
Třísla ( bikini )11505520
Brazílie – intimní partie225011000
Mezi hýžděmi9504450
Hýždě18008650
Lýtka + kolena245011760
Kolena3501680
Stehna350016800
Celé nohy535025600
Horní část zad17008150
Dolní část zad17008150
Ramena16507900
Záda celá410019650

Sety

Část těla Cena ( Kč )
Komplex Una – Podpaží / Brazílie 4500
Komplex Dos-Brazílie / Lýtka / Kolena 5500
Komplex Tres – Podpaží / Brazílie / Lýtka / Kolena 6500
Neriskujte při depilaci řitního otvoru nežádoucí poranění.
Svěřte se do rukou specialistů

Laserová depilace hýždí – recenze

Velkou výhodou internetu je to, že se zde dá zjistit prakticky vše, nač se potřebujeme zeptat. Může nám také pomoci v nějakém důležitém rozhodnutí. Pokud váháte, zda jít na laserovou depilaci hýždí, pak by mohlo být dobrým nápadem využít právě internet ke zjištění zkušeností a názorů lidí, kteří podobný zákrok podstoupili. 

Velkou výhodou internetu je to, že se zde dá zjistit prakticky vše, nač se potřebujeme zeptat. Může nám také pomoci v nějakém důležitém rozhodnutí.

Pokud váháte, zda jít na laserovou depilaci hýždí, pak by mohlo být dobrým nápadem využít právě internet ke zjištění zkušeností a názorů lidí, kteří podobný zákrok podstoupili. 

[reviewbucket_google_place place_id="laserova-epilace-v-praze-ola-la-chij3wlfipylpcsrg-jktaxhy7g" max_rows="5" min_rating="4" padding_top="0" padding_bottom="0" bg_color="" column="" slider_items="3" slider_loop="true" slider_autoplay="true" slider_nav="true" slider_dots="true" slider_mousedrag="true" style="12"]
Náš laser pracuje spolehlivě, rychle a bezpečně.

Objednejte se ještě dnes a přesvědčte se o tom 

Jak laserová depilace zadku probíhá

Depilace hýždí či řitního otvoru je neinvazivním zákrokem. Což znamená, že to není přímý zásah do těla. Není tedy nutná žádná zvláštní péče před ani po zákroku. Veškerá námi doporučená opatření jsou důležitá především pro dobrý výsledek. Dva týdny před ošetřením laserem nepoužívejte elektrické epilátory, vosky a depilační krémy. Stejnou dobu po zákroku nevystavujte ošetřené partie přímému slunci. 

Depilace hýždí či řitního otvoru je neinvazivním zákrokem. Což znamená, že to není přímý zásah do těla. Není tedy nutná žádná zvláštní péče před ani po zákroku.

Veškerá námi doporučená opatření jsou důležitá především pro dobrý výsledek. Dva týdny před ošetřením laserem nepoužívejte elektrické epilátory, vosky a depilační krémy. Stejnou dobu po zákroku nevystavujte ošetřené partie přímému slunci. 

Kolik bude zapotřebí zákroků

Velice častým dotazem je, kolikrát musí klient přijít, aby byl výsledek dostatečně uspokojivý. Počet jednotlivých sezení se nedá předem přesně určit. Trvalá depilace zadku většinou sestává z 6–8 sezení v periodě 6-8 týdnů. Je to v podstatě stejné jako při depilaci třísel

Po laserové depilaci vás nečeká žádné dorůstající strniště a s ním spojené nepříjemné pocity

Fotografie před a po

Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před

FAQ – depilace zadku laserem

To není možné přesně určit. Většinou se bude jednat o měsíce až rok.m

Ano, laserovou depilací lze tento problém snadno odstranit.

Přesto, že je náš laser vysoce bezpečný, v těhotenství laserovou depilaci nedoporučujeme. 

Veškeré nepříjemné pocity jsou eliminovány anestetickým krémem. 

Laserová epilace konečníku vás zbaví nejen nutnosti stálého holení, ale také už nezažijete nepříjemné pocity z dorůstajícího strniště

Kontakty