Laserová epilace horního rtu v Praze

Přemýšlíte, jak odstranit chloupky pod nosem a zaujala vás depilace horního rtu? Laser na našem pracovišti je nejmodernější na současném trhu. Proto je laserová epilace horního rtu bezbolestná a bezpečná.

20% sleva na první laserovou epilaci horního rtu. Tolik vám slevíme z ceny zákroku - stačí pouze vyplnit náš rychlý kvíz

Jaké u nás získáte benefity při depilaci horního rtu

1
TOP LASER

Na epilaci horního rtu používáme kvalitní laser, který se řadí mezi nejúčinnější přístroje na současném trhu. Je šetrný a neriskujete žádné poranění.

2
ODBORNICE

V našem salonu vás obslouží zkušené a zodpovědné specialistky, které ví, jak odstranit chloupky pod nosem. Při epilaci horního rtu laserem vás dokáží zbavit i světlého ochlupení.

3
CENA

Cenu si navíc můžete snížit využitím zvýhodněných balíčků. Když si objednáte kompletní servis, získáte depilaci horního rtu za lepší cenu. K dispozici je vám buď celá série ošetření jedné partie nebo mix různých částí těla.

Depilování stále dorůstajících chloupků musíte věnovat čas, energii i peníze
Ušetřete všechno z toho. Objednejte se na laserovou epilaci hned teď

Depilace horního rtu - cena

Prohlédněte si náš ceník epilace v jenotlivých partiích. A neváhejte případně zkombinovat vaši epilaci horního rtu laserem s dalšími zákroky. Třeba s kompletní depilací obličeje nebo chloupků na bradě, případně dalších tělesných partií. Pro finální zvýraznění vašeho vzhledu pak můžete zvážit i permanentní makeup rtů.

Prohlédněte si náš ceník epilace v jenotlivých partiích. A neváhejte případně zkombinovat vaši epilaci horního rtu laserem s dalšími zákroky.

Třeba s kompletní depilací obličeje nebo chloupků na bradě, případně dalších tělesných partií. 

Laserová epilace

Předloktí obě11505520
Celé ruce315015120
Hrudník – muži245011750
Břicho17008150
Střední linie pod pupkem3501650
Třísla ( bikini )11505520
Brazílie – intimní partie225011000
Mezi hýžděmi9504450
Hýždě18008650
Lýtka + kolena245011760
Kolena3501680
Stehna350016800
Celé nohy535025600
Horní část zad17008150
Dolní část zad17008150
Ramena16507900
Záda celá410019650
Část tělaCena za 1 ošetření (Kč)Cena za balíček – 6 ošetření (Kč)
Horní ret 3501800
Brada 8004500
Pejzy 4002100
Přední část krku10005500

Sety

Část těla Cena ( Kč )
Komplex Una – Podpaží / Brazílie 4500
Komplex Dos-Brazílie / Lýtka / Kolena 5500
Komplex Tres – Podpaží / Brazílie / Lýtka / Kolena 6500
Nejen estetická záležitost. Epilace vás zbaví i zarostlých chloupků a nutnosti je bolestivě trhat
Předejdete s ní i riziku případné infekce z neodborného vytrhávání. Rezervujte si svou proceduru a už chloupky neřešte.

Depilace horního rtu recenze

[reviewbucket_google_place place_id="laserova-epilace-v-praze-ola-la-chij3wlfipylpcsrg-jktaxhy7g" max_rows="5" min_rating="4" padding_top="0" padding_bottom="0" bg_color="" column="" slider_items="3" slider_loop="true" slider_autoplay="true" slider_nav="true" slider_dots="true" slider_mousedrag="true" style="12"]

Jak laserová epilace horního rtu probíhá

Pro maximální účinnost depilace horního rtu laserem doporučujeme chloupky alespoň 2 týdny před ošetřením netrhat. Knírek redukujte pouze holením. Minimálně týden před a po se také vyvarujte pleťové kosmetiky s kyselinou salicylovou. Stejně tak se vyhněte slunění, které by mohlo způsobit pigmentace. Díky tomu bude trvalá depilace horního rtu efektivní.

Chloupky si oholte také den před epilací horního rtu laserem. Pak dojde už během prvního zákroku k tepelnému zničení asi 20 % chlupů, které právě rostou. Opakované depilace horního rtu se postupně vypořádají i s těmi, které dosud hibernovaly. Celkem se připravte na 6-8 ošetření.

Celou sérii depilací horního rtu pár chloupků přečká, protože je laser nezastihne v aktivní fázi růstu. Využijte proto 1-2 každoroční udržovací epilace laserem. Cena pro vás může být opět zvýhodněna. Stačí zvolit kombinaci s další tělesnou partií. 

Pro maximální účinnost depilace horního rtu laserem doporučujeme chloupky alespoň 2 týdny před ošetřením netrhat. Knírek redukujte pouze holením.

Minimálně týden před a po se také vyvarujte pleťové kosmetiky s kyselinou salicylovou. Stejně tak se vyhněte slunění, které by mohlo způsobit pigmentace. Díky tomu bude trvalá depilace horního rtu efektivní.

Chloupky si oholte také den před epilací horního rtu laserem. Pak dojde už během prvního zákroku k tepelnému zničení asi 20 % chlupů, které právě rostou.

Opakované depilace horního rtu se postupně vypořádají i s těmi, které dosud hibernovaly. Celkem se připravte na 6-8 ošetření.

Celou sérii depilací horního rtu pár chloupků přečká, protože je laser nezastihne v aktivní fázi růstu.

Využijte proto 1-2 každoroční udržovací epilace laserem. Cena pro vás může být opět zvýhodněna. Stačí zvolit kombinaci s další tělesnou partií. 

Zvládneme pracovat se všemi fototypy i s opálenou pokožkou
Nemusíte se tak v létě omezovat a čekat až vaše opálení zmizí. Slunečné měsíce už nejsou pro epilaci překážkou

Fotografie před a po

Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před

FAQ - epilace horního rtu laserem

Růst chloupků na horním rtu u žen je způsoben nadbytkem mužských hormonů. Ten může mít různé příčiny, které rovněž doporučujeme konzultovat s vaším lékařem – nemusí jít jen o problém estetický. Estetickou stránku nicméně s pomocí laserové epilace můžete trvale vyřešit. 

S vaším zdravím v žádném případě nehazardujeme. Používáme spolehlivé bezkontaktní přístroje s chlazením. Tím předcházíme riziku možného popálení. Laserová epilace horního rtu je tak podle zkušeností našich zákazníků a zákaznic bezbolestná.

Samozřejmě. Vlastníme přístroj, který má speciální režim, jak odstranit chloupky pod nosem, i když jste blond. Průběh epilace horního rtu a cena se přitom neliší od eliminace tmavého ochlupení. 

Když máte kolem úst čerstvé ranky nebo opar, tak se epilace horního rtu neprovádí. To platí i pro období těhotenství. Jiný způsob, jak odstranit chloupky pod nosem, mohou vyžadovat i některé druhy nemocí. Proto se neváhejte zeptat, ať se depilace horního rtu obejde bez komplikací. Konzultace poskytujeme gratis. Také můžete sledovat diskuze našich klientů a klientek u příspěvků na sociálních sítích nebo v recenzích přímo na této stránce. 

Nechte se ošetřit laserem, který nabízí až 2x větší výkon než přístroje ve srovnatelné kategorii
Chloupky odstraní efektivně, s minimem potřebných sezení a bez nutnosti korektivních zákroků

Kontakty