Laserová epilace intimních partií v Praze

Ochlupení intimních partií ano či ne? Choulostivé téma, na které najdete nejrůznější názory. Avšak estli vás intimní ochlupení spíše trápí a neustále si ho musíte holit či depilovat, pak je laserová epilace intimních partií tím, co váš problém definitivně vyřeší.

Ochlupení intimních partií ano či ne? Choulostivé téma, na které najdete nejrůznější názory.

Avšak estli vás intimní ochlupení spíše trápí a neustále si ho musíte holit či depilovat, pak je laserová epilace intimních partií tím, co váš problém definitivně vyřeší.

Využijte možnost získat slevu 20 % na váš první zákrok. Jediné, co je třeba, je vyplnit náš bleskový kvíz!

Proč jít na epilaci intimních partií k nám

1
Své práci rozumíme

Jsme školení odborníci, co si poradí s epilacemi všech partií a s různými fototypy pleti. Zákroků za sebou máme spousty - stejně jako spokojených pacientů.

2
Jsme diskrétní

Epilace intimních partií je pro většinu lidí choulostivá záležitost. U nás se stydět nemusíte. Jsme maximálně diskrétní a profesionální.

3
Máme k ruce špičkový laser

Primelase HR Excellence nabízí excelentní výkon dalece přesahující ostatní přístroje ve své kategorii, i efektivní chlazení a bodový laser pro bezbolestnost zákroku.

4
Výsledky poznáte ihned

Již první ošetření přinese podstatný rozdíl. Z dané partie během pár dnů zmizí až pětina chloupků. A to bude teprve začátek.

Jaké odstranění chloupků v intimních partiích nabízíme

Neustálé holení a depilování intimních partií je zdlouhavé, a navíc jsou místa, která sami pořádně neoholíte. Překonejte ostych a nechte nás pomoci.

Můžeme vás trvale zbavit nechtěného ochlupení některou z následujících procedur: 

Odstranění chloupků v oblasti genitálií

Patří mezi nejžádanější procedury. Odstranění chloupků na intimních místech provádíme s maximálním taktem.

Laserová epilace třísel

Jestliže připravujete své tělo do plavek, mohou přerůstající chloupky dělat špatný dojem. Laserová depilace třísel a oblasti bikin vše napraví.

Laserová epilace konečníku

Sami se chloupků v této oblasti zbavíte jen s velkými obtížemi. Ušetřete si námahu a nechte vše na nás.

Skončete boj s chloupky v choulostivých partiích jednou provždy
Pokud chcete, rádi provedeme všechny uvedené zákroky současně. Objednejte se k nám na konzultaci a dejme se do toho!

Depilace intimních partií - cena zákroku

Kolik bude intimní depilace laserem stát? A jaká je i u ostatních zákroků epilace laserem cena? Koukněte na přehledný ceník naší nabídky!

Laserová epilace

Část tělaCena za 1 ošetření (Kč)Cena za balíček – 6 ošetření (Kč)
Horní ret 3501800
Brada 8004500
Pejzy 4002100
Přední část krku10005500
Předloktí obě11505520
Celé ruce315015120
Hrudník – muži245011750
Břicho17008150
Střední linie pod pupkem3501650
Třísla ( bikini )11505520
Brazílie – intimní partie225011000
Mezi hýžděmi9504450
Hýždě18008650
Lýtka + kolena245011760
Kolena3501680
Stehna350016800
Celé nohy535025600
Horní část zad17008150
Dolní část zad17008150
Ramena16507900
Záda celá410019650

Sety

Část těla Cena ( Kč )
Komplex Una – Podpaží / Brazílie 4500
Komplex Dos-Brazílie / Lýtka / Kolena 5500
Komplex Tres – Podpaží / Brazílie / Lýtka / Kolena 6500
Netrapte se neustálým holením a depilováním svépomocí
Ušetřete si hodiny času a mějte v dalších letech pokožku vždy sametově hladkou, bez námahy a bolesti

Laserová depilace intimních partií nemusí být jen ženskou záležitostí

Valnou většinu zájemců o tento zákrok tvoří ženy. Avšak je tu stále větší procento mužů, kteří by se intimního ochlupení také rádi zbavili. Vnímají ho jako nadbytečné, a to ať z estetického či jiného hlediska.

Také oni jsou v našem salonu vítáni – zákroky provádíme mužům i ženám různého věku a na důvody  návštěvy se neptáme. Patříte-li mezi ně i vy, rádi vás v našem salonu přivítáme! 

Valnou většinu zájemců o tento zákrok tvoří ženy. Avšak je tu stále větší procento mužů, kteří by se intimního ochlupení také rádi zbavili.

Vnímají ho jako nadbytečné, a to ať z estetického či jiného hlediska.

Také oni jsou v našem salonu vítáni – zákroky provádíme mužům i ženám různého věku a na důvody  návštěvy se neptáme. Patříte-li mezi ně i vy, rádi vás v našem salonu přivítáme! 

Depilace intimních partií - ohlasy klientů

[reviewbucket_google_place place_id="laserova-epilace-v-praze-ola-la-chij3wlfipylpcsrg-jktaxhy7g" max_rows="5" min_rating="4" padding_top="0" padding_bottom="0" bg_color="" column="" slider_items="3" slider_loop="true" slider_autoplay="true" slider_nav="true" slider_dots="true" slider_mousedrag="true" style="12"]

K zákroku využíváme špičkový epilátor na intimní partie

Primelase HR Excellence je jedním z nejmodernějších a nejúčinnějších epilačních nástrojů lékařské kvality, které jsou na současném trhu k dostání. Umožňuje nám maximalizovat počet zlikvidovaných chloupků v rámci jednoho ošetření a snížit i počet celkových ošetření nutných ke kompletnímu odstranění ochlupení v dané oblasti.

S výkonem 4800 W dalece přesahuje ostatní přístroje stejné kategorie. Efektivní chlazení a bodový laser pak umožňuje bezbolestnou a dokonale přesnou likvidaci chloupků bez poškození okolní tkáně.

Přístroj je vhodný i na opálenou pleť, pleť všech fototypů i na jemné a světlé chloupky. 

Primelase HR Excellence je jedním z nejmodernějších a nejúčinnějších epilačních nástrojů lékařské kvality, které jsou na současném trhu k dostání.

Umožňuje nám maximalizovat počet zlikvidovaných chloupků v rámci jednoho ošetření a snížit i počet celkových ošetření nutných ke kompletnímu odstranění ochlupení v dané oblasti.

S výkonem 4800 W dalece přesahuje ostatní přístroje stejné kategorie. Efektivní chlazení a bodový laser pak umožňuje bezbolestnou a dokonale přesnou likvidaci chloupků bez poškození okolní tkáně.

Přístroj je vhodný i na opálenou pleť, pleť všech fototypů i na jemné a světlé chloupky. 

Jak odstranění chloupků v intimních partiích probíhá

Před zákrokem

Alespoň měsíc před zákrokem chloupky nevytrhávejte. Holení a stříhání nevadí. Dva týdny před ošetřením nevystavuje danou oblast slunci, případně záření v soláriu. Před epilací samotnou radíme vyholit ošetřovanou oblast dohladka, je-li to možné.

Při zákroku

Samotný zákrok je rychlý a bezbolestný a zabere jen několik minut. Svléknete se a položíte se na pohodlné lehátko. Naše specialistka postupně přitiskne laser na pokožku v ošetřované ploše. Za chvíli můžete jít zase domů.

Po zákroku

Po zákroku nevystavujte ošetřovanou oblast slunečnímu záření a zbytečně ji neškrábejte a nedrážděte, i pokud budete pociťovat drobné svědění. Po nějakou dobu nedoporučujeme ani saunování nebo koupání v bazénu. Veškerá doporučení vám ještě sdělíme a rádi poradíme.

Po zákroku

Po zákroku nevystavujte ošetřovanou oblast slunečnímu záření a zbytečně ji neškrábejte a nedrážděte, i pokud budete pociťovat drobné svědění.

Po nějakou dobu nedoporučujeme ani saunování nebo koupání v bazénu. Veškerá doporučení vám ještě sdělíme a rádi poradíme.

Co je dobré vědět

Aby byla epilace považována za ukončenou, je nutné podstoupit v průměru 6 následujících ošetření s několikatýdenními pauzami mezi nimi. Při každém z nich se odstraní nová várka chloupků, která právě vstoupila do růstové fáze.

Po zhruba šestém ošetření pak již daná oblast zůstává zcela chloupků prostá. V některých případech je občas ještě nutná krátká finální korekce zhruba rok po první proceduře, aby se výsledek zákroku ještě prodloužil. 

Aby byla epilace považována za ukončenou, je nutné podstoupit v průměru 6 následujících ošetření s několikatýdenními pauzami mezi nimi.

Při každém z nich se odstraní nová várka chloupků, která právě vstoupila do růstové fáze.

Po zhruba šestém ošetření pak již daná oblast zůstává zcela chloupků prostá.

V některých případech je občas ještě nutná krátká finální korekce zhruba rok po první proceduře, aby se výsledek zákroku ještě prodloužil. 

Nebojte se bolesti - epilace intimních partií naším laserem nebolí
Neostýchejte se – při zákroku jsme diskrétní a profesionální. Mějte pokožku, jakou chcete vy – ne jakou vám stále rostoucí chloupky nutí.

FAQ - depilace intimních partií laserem

Ne, místo den před zákrokem pouze pokud možno oholte. Nesnažte se na něj aplikovat žádnou kosmetiku nebo krémy. 

Laser působí jen na chloupky, které jsou momentálně v aktivní růstové fázi, což je jen 15-20 %. Proto je třeba mezi jednotlivými sezeními nechávat několik týdnů, aby mohly do růstové fáze dospět další chloupky. 

Vedlejší účinky nejsou u tohoto typu zákroku žádné nebo jen minimální. 1-3 dny po zákroku se může v ošetřované oblasti dostavit svědění nebo zarudnutí, ale brzy by mělo samo od sebe pominout. 

Ve vzácných případech ano a další zákroky už nejsou třeba. Obvykle vás ale laserová epilace zbaví chloupků jen na několik let, než se začnou opět regenerovat. To ale můžete řešit menšími korektivními zákroky cca jednou do roka. 

Výsledky uvidíte již pár dnů po první návštěvě u nás
Rozlučte se s nechtěnými chloupky jednou provždy

Kontakty