Laserová epilace pro muže v Praze

Že je epilace pro muže tabu? Ani náhodou! Ochlupení u mužů je pro mnohé stejně velké téma, jako u žen. I muži si mohou dopřát hladkou pleť, ať už z estetických, či praktických důvodů. Salon Olala poskytuje laserovou epilaci pro muže v Praze na špičkové úrovni. 

Že je epilace pro muže tabu? Ani náhodou! Ochlupení u mužů je pro mnohé stejně velké téma, jako u žen.

I muži si mohou dopřát hladkou pleť, ať už z estetických, či praktických důvodů. Salon Olala poskytuje laserovou epilaci pro muže v Praze na špičkové úrovni. 

Navíc, pokud si vyzkoušíte náš kvíz, získáte 20% slevu na první zákrok!

Proč zvolit laserovou epilaci pro muže u nás?

1

Špičkové vybavení

Používáme ten nejlepší laser dostupný na trhu. Laserová epilace je s ním bezbolestná a maximálně efektivní. Můžete volit mezi dvěma nastaveními, statickým - výkonnějším a dynamickým - šetrnějším.

2

Profesionální personál

Vysoce kvalifikovaní odborníci na epilaci jsou u nás samozřejmostí, budete v těch nejlepších rukou. Naši specialisté umí spolehlivě a šetrně pracovat s všemi typy pleti.

3

Příznivé podmínky

Zakládáme si na skvělé kvalitě epilace i ceně. Proto pro vás vždy připravujeme bezkonkurenční nabídky. Podívejte se na náš ceník.

Pánská epilace - cena

Naše ceny jsou stejně tak skvělé, jako kvalita naší práce. A kolik stojí epilace laserem? Cena pro muže začíná už na velmi sympatických částkách. Stačí nakouknout do našeho ceníku:

Naše ceny jsou stejně tak skvělé, jako kvalita naší práce. A kolik stojí epilace laserem?

Cena pro muže začíná už na velmi sympatických částkách. Stačí nakouknout do našeho ceníku:

Laserová epilace

Část tělaCena za 1 ošetření (Kč)Cena za balíček – 6 ošetření (Kč)
Horní ret 3501800
Brada 8004500
Pejzy 4002100
Přední část krku10005500
Předloktí obě11505520
Celé ruce315015120
Hrudník – muži245011750
Břicho17008150
Střední linie pod pupkem3501650
Třísla ( bikini )11505520
Brazílie – intimní partie225011000
Mezi hýžděmi9504450
Hýždě18008650
Lýtka + kolena245011760
Kolena3501680
Stehna350016800
Celé nohy535025600
Horní část zad17008150
Dolní část zad17008150
Ramena16507900
Záda celá410019650

Sety

Část těla Cena ( Kč )
Komplex Una – Podpaží / Brazílie 4500
Komplex Dos-Brazílie / Lýtka / Kolena 5500
Komplex Tres – Podpaží / Brazílie / Lýtka / Kolena 6500
I pánové mohou toužit po hladké pleti
Dopřejte si takovou péči, jakou si zasloužíte a objednejte se k nám již dnes, za bezkonkurenční poměr cena/kvalita

Jaké jsou možnosti pánské epilace u nás?

Epilace laserem je možná na téměř všech partiích těla. Naše studio v Praze se bude snažit vyjít vstříc jakémukoliv vašemu požadavku. Jediný zákrok, který u pánů neprovádíme, je epilace intimních partií. Nejžádanější bývají u pánů následující ošetření:

Epilace laserem je možná na téměř všech partiích těla. Naše studio v Praze se bude snažit vyjít vstříc jakémukoliv vašemu požadavku.

Jediný zákrok, který u pánů neprovádíme, je epilace intimních partií. Nejžádanější bývají u pánů následující ošetření:

Vaše spokojenost je naší prioritou. U nás můžete počítat s komplexní péčí! Objednejte se k nám na epilaci jakékoliv partie těla.

Epilace pro muže recenze

Váš komfort je pro nás v na prvním místě. Jsme hrdi na řadu spokojených zákazníků. Podívejte se, co o našich službách píší ostatní klienti.
[reviewbucket_google_place place_id="laserova-epilace-v-praze-ola-la-chij3wlfipylpcsrg-jktaxhy7g" max_rows="5" min_rating="4" padding_top="0" padding_bottom="0" bg_color="" column="" slider_items="3" slider_loop="true" slider_autoplay="true" slider_nav="true" slider_dots="true" slider_mousedrag="true" style="12"]

Jak probíhá pánská epilace

Zajímají vás podrobnosti k zákroku, a jak vlastně funguje? Všechny důležité informace naleznete níže. Doporučení jsou obecné a platí ve většině případů. Je však nutné se primárně řídit individuálními instrukcemi ošetřujícího specialisty. Pokud máte jakékoliv dotazy, náš personál vám vše rád vysvětlí.

Samotný zákrok je bezbolestný, můžete se během něj třeba dívat do telefonu, či si popovídat s naším personálem. Během procedury můžete cítit lehké brnění, které ale nezpůsobuje nepříjemný pocit. Pro ochranu očí budou nasazeny speciální brýle, ty ale samozřejmě nijak nepřekáží zraku. 

Zajímají vás podrobnosti k zákroku, a jak vlastně funguje? Všechny důležité informace naleznete níže.

Doporučení jsou obecné a platí ve většině případů. Je však nutné se primárně řídit individuálními instrukcemi ošetřujícího specialisty. Pokud máte jakékoliv dotazy, náš personál vám vše rád vysvětlí.

Samotný zákrok je bezbolestný, můžete se během něj třeba dívat do telefonu, či si popovídat s naším personálem.

Během procedury můžete cítit lehké brnění, které ale nezpůsobuje nepříjemný pocit. Pro ochranu očí budou nasazeny speciální brýle, ty ale samozřejmě nijak nepřekáží zraku. 

Pánská epilace vs. pánská depilace

Zde je nutné rozlišovat. Depilace představuje odstranění viditelné části chloupku, tedy té části, která je nad pokožkou. Nic jako trvalá pánská depilace tedy není. Pokud má zákrok být trvalý, musí se jednat o epilaci. Epilace totiž ničí chloupek až ke kořínku, a zabraňuje tak jeho opětovnému růstu. Laser reaguje na melanin v a tím se dostane až k cibulce, kterou zlikviduje. I z toho důvodu může být zákrok nejúčinnější na tmavých fototypech, s větším množstvím pigmentace.

 • Vysokému špičkovému výkonu 4800 W (většina strojů prémiového segmentu má výkon do 2400 W).
 • Ultrakrátké pulzní technologii, která poskytuje správnou teplotu pro odstranění vlasových folikulů během několika sekund.
 • Bezpečnému kontaktnímu chladícímu systému a provozu bodového laseru, který umožňuje působit pouze na chloupky a nedotýkat se okolní tkáně. Na povrchu aplikátoru je udržována stálá teplota 5 °C, bez ohledu na vnější teplotu či teplotu pokožky. Procedura je díky tomu bezbolestná.  

Zde je nutné rozlišovat. Depilace představuje odstranění viditelné části chloupku, tedy té části, která je nad pokožkou.

Nic jako trvalá pánská depilace tedy není. Pokud má zákrok být trvalý, musí se jednat o epilaci. Epilace totiž ničí chloupek až ke kořínku, a zabraňuje tak jeho opětovnému růstu.

Laser reaguje na melanin v a tím se dostane až k cibulce, kterou zlikviduje. I z toho důvodu může být zákrok nejúčinnější na tmavých fototypech, s větším množstvím pigmentace.

 • Vysokému špičkovému výkonu 4800 W (většina strojů prémiového segmentu má výkon do 2400 W).
 • Ultrakrátké pulzní technologii, která poskytuje správnou teplotu pro odstranění vlasových folikulů během několika sekund.
 • Bezpečnému kontaktnímu chladícímu systému a provozu bodového laseru, který umožňuje působit pouze na chloupky a nedotýkat se okolní tkáně. Na povrchu aplikátoru je udržována stálá teplota 5 °C, bez ohledu na vnější teplotu či teplotu pokožky. Procedura je díky tomu bezbolestná.  

Před pánskou epilací

Před zákrokem je doporučeno dodržet následující zásady: 

1. Holení před zákrokem
Několik týdnů místo nedepilujte voskem, či se jinak nezbavujte chloupků i s kořínky. Laser by totiž poté neměl na co působit. Dva týdny před zákrokem používejte pouze žiletku, se kterou místo také oholte den před sezením.
2. Vystavení pokožky slunci

Několik dní před ošetřením doporučujeme vyhýbat se přímému sluníčku a neopalovat se. Nepoužívejte taktéž samoopalovací kosmetiku, či solárium. 

3. Vhodné přípravky

Týden před sezením se vyhněte peelingům, či jinak abrazivním kosmetickým produktům. Laser by mohl na podrážděné pleti bolet. 

Průběh laserového odstranění ochlupení

Procedura je bezbolestná a můžete během ní používat třeba mobilní telefon, nebo prohodit pár slov s ošetřující specialistkou. Pro ochranu budete mít na sobě brýle chránící před světlem z laseru. Celý zákrok bude trvat několik minut. V případě volby výkonnějšího režimu počítejte se zhruba 10 minutami navíc.

Zákrok je nutno opakovat zhruba 6-8x v časovém rozmezí několika týdnů, aby byly zachyceny chloupky ve všech růstových fázích. Avšak první výsledky budou viditelné už po prvním sezení. Počet nutných ošetření se však může lišit v závislosti na individuálních faktorech, jako je pigmentace a struktura chloupků. 

Procedura je bezbolestná a můžete během ní používat třeba mobilní telefon, nebo prohodit pár slov s ošetřující specialistkou. Pro ochranu budete mít na sobě brýle chránící před světlem z laseru.

Celý zákrok bude trvat několik minut. V případě volby výkonnějšího režimu počítejte se zhruba 10 minutami navíc.

Zákrok je nutno opakovat zhruba 6-8x v časovém rozmezí několika týdnů, aby byly zachyceny chloupky ve všech růstových fázích.

Avšak první výsledky budou viditelné už po prvním sezení. Počet nutných ošetření se však může lišit v závislosti na individuálních faktorech, jako je pigmentace a struktura chloupků. 

Po pánské epilaci

Následná péče je velice důležitá pro udržení optimálních výsledků. Dbejte proto několika doporučení: 

1. Vystavování se slunci

Několik týdnů po zákroku se vyhněte přímému sluníčku a opalování, včetně solária. Pokožku je vhodné chránit krémem s UV faktorem 30 a více. Žádoucí je vyhnout se jakémukoliv sálavému teplu, se kterým se setkáme třeba při návštěvě sauny.

2. Užívání kosmetiky

Po zákroku nepoužívejte peeling, jinou abrazivní kosmetiku, nebo deodoranty s obsahem alkoholu. Dobré je se vyhnout jakékoliv agresivní látce, která by mohla pleť podráždit.

Našimi zásadami jsou profesionalita i bezpečnost
O všech opatřeních pro bezproblémový průběh budete informováni a rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.
S námi máte jistotu špičkové péče a skvělého výsledku

Fotografie před a po

Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před

FAQ - Laserová epilace ochlupení u mužů

Chcete se na něco zeptat? Podívejte se na nejčastěji kladené otázky a jejich odpovědi. Pokud nenajdete, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat. 

Délka závisí na rozsahu epilace. Zpravidla se pohybuje v řádech maximálně desítek minut. Pokud zvolíte výkonnější statický režim, bude zákrok trvat zhruba o 10 minut déle.

 • Podpaží: 5-7 minut 
 • Lýtka a holeně: 15-20 minut
 • Lýtka a holeně včetně kolenou: 40 minut
 • Celé nohy: 1,5 hodiny
 • Předloktí: 10-15 minut
 • Celé paže: 15-20 minut
Konkrétní číslo se může lišit podle reálné potřeby, a v závislosti na několika individuálních faktorech, jako jsou:

 • pigmentace chloupků 
 • tloušťka chloupků
 • struktura chloupků
 • konkrétní epilovaná partie a rozsah epilace
 • poměr chloupků v aktivní a pasivní růstové fázi 
 • režim laseru (výkonnější statický přidá na době trvání zhruba 10 minut)

Pro udržení co nejlepšího výsledku i nadále doporučujeme v následujících letech zákrok opakovat 1x či 2x ročně.

Dosažení dokonalého výsledku je závislé na správném opakování, i dodržení našich doporučení. Zároveň nikdy nelze zaručit odstranění 100 % chloupků. Co vám ale umíme slíbit, je minimalizování růstu a odstranění 80-90 % ochlupení z epilovaného povrchu. Klasické holení je potřeba tak už jen opravdu výjimečně. 

Zasloužíte si tu nejkvalitnější péči, u nás je špičková kvalita vždy samozřejmostí!

Objednejte se na epilaci již dnes a nedělejte si starosti s holením 

Kontakty