Laserová epilace v Praze – recenze

Moderní metody odstraňování chloupků na těle pomalu zatlačují do pozadí klasické holení, depilační krémy, vosky a další málo účinné a mnohdy také bolestivé způsoby. Za nejúčinnější a také nejšetrnější je dnes považována laserová epilace. Při rozhodování o podstoupení laserové epilace recenze určitě pomohou.
Po vyplnění jednoduchého kvízu získáte slevu 20 % na první zákrok

Laserová epilace – recenze zákazníků

Přesto, že neestetické, a tudíž nežádoucí chloupky na těle trápí mnoho lidí, od rozhodnutí odstranit je trvale laserem, je mohou odradit především dva důvody.
[reviewbucket_google_place place_id="laserova-epilace-v-praze-ola-la-chij3wlfipylpcsrg-jktaxhy7g" max_rows="8" min_rating="1" padding_top="0" padding_bottom="0" bg_color="" column="4" style="6"]
1

Obava z málo efektivního výsledku

Je pravda, že na internetu můžete najít celou řadu nespokojených klientů, kteří nemají s laserovou epilací dobré zkušenosti. Na trhu se totiž vyskytuje i mnoho čínských levných a nekvalitních laserů. Vždy ale záleží na tom, jaký laser konkrétní kosmetický salon používá.

Některé lasery například nedokáží lokalizovat světlé chloupky. My pracujeme s nejmodernějším diodovým laserem za 1 a půl milionu korun, který si poradí i s velice světlými fototypy. Naši klienti mají s laserovou epilací zkušenosti pozitivní.

2

Strach z bolesti

Součástí našeho diodového laseru Primelase HR Excellence je chladící zařízení, které udržuje teplotu aplikátoru na 5°C. Tím je zaručeno, že bude celé ošetření bezbolestné a k pokožce šetrné. Nemusíte se obávat při epilaci laserem žádného popálení nebo jiného poškození pokožky.

Proč je epilace laserem u nás to nejlepší

Jak bylo řečeno, průměrné epilační přístroje si poradí pouze s hustými a tmavými chloupky. Proto nebývají vhodné například pro ošetření obličeje, kde jsou chloupky tenké a světlé. Náš diodový laser Primelase HR Excellence pracuje mnohem efektivněji. Dokáže lokalizovat jednotlivé chloupky a přes ně “zaútočí” ultrakrátkou pulzní technologií na samotný vlasový folikul. Tím pádem je zničena také vlasová cibulka a chloupek už nemá z čeho růst. Tím pádem je dosaženo trvalé epilace.

Nás laser může pracovat ve dvou režimech.

Dynamic šetrný režim vhodný pro každou pokožku. Což znamená, že je jeho použití možné nejen v každém ročním období, ale také pro opálenou a citlivou pokožku.

Static výkonný režim, který se využívá při závěrečném sezení pro upevnění výsledků nebo v případě velmi světlých a jemných chloupků.       

Jak bylo řečeno, průměrné epilační přístroje si poradí pouze s hustými a tmavými chloupky. Proto nebývají vhodné například pro ošetření obličeje, kde jsou chloupky tenké a světlé. Náš diodový laser Primelase HR Excellence pracuje mnohem efektivněji.

Dokáže lokalizovat jednotlivé chloupky a přes ně “zaútočí” ultrakrátkou pulzní technologií na samotný vlasový folikul.

Tím pádem je zničena také vlasová cibulka a chloupek už nemá z čeho růst. Tím pádem je dosaženo trvalé epilace.

Nás laser může pracovat ve dvou režimech.

Dynamic šetrný režim vhodný pro každou pokožku. Což znamená, že je jeho použití možné nejen v každém ročním období, ale také pro opálenou a citlivou pokožku.

Static výkonný režim, který se využívá při závěrečném sezení pro upevnění výsledků nebo v případě velmi světlých a jemných chloupků.      

Benefity pro naše klienty

Spokojenost našich klientů je pro nás prvořadá. Proto nabízíme služby, o jejichž kvalitě jsme 100% přesvědčeni. 

1

Laser

Používáme nejvýkonnější a nejúčinnější diodový laser, který je v současné době k dispozici pro laserovou epilaci.

2

Odborníci

V našem týmu pracují pouze vyškolení odborníci, kteří mají dostatek zkušeností s ošetřením jakéhokoliv fototypu pleti.

3

Skvělá nabídka

Nabízíme vždy nejlepší nabídku na míru pro laserovou epilaci nejžádanějších partií.

Jednotlivé fáze ošetření laserem

Celý proces, který sestává většinou ze 6–8 sezení, by se dal rozdělit do tří po sobě následujících fází.

Výsledek po 10–12 dnech po prvním zákroku.

Jsou zničeny vlasové folikuly, které byly v okamžiku prvního sezení v aktivním růstu. Je odstraněno cca 15-30 % chloupků, vždy záleží na růstové fázi, ve které se chloupek zrovna nachází. Také je potřeba počítat s tím, že růstová fáze není u všech chloupků v daném momentě stejná.

Výsledek po 10–12 dnech po prvním zákroku.

Jsou zničeny vlasové folikuly, které byly v okamžiku prvního sezení v aktivním růstu. Je odstraněno cca 15-30 % chloupků, vždy záleží na růstové fázi, ve které se chloupek zrovna nachází.

Také je potřeba počítat s tím, že růstová fáze není u všech chloupků v daném momentě stejná.

Efekt v polovině sezení.

V ošetřované oblasti je mnohem méně chloupků a ty, které rostou, jsou jemné a světlé. Nevytváří se takzvané strniště.

Po závěrečném sezení.

Nové chloupky už prakticky nerostou. Pokožka je na dotek příjemně hladká a jemná. Aby se tento výsledek udržel, je vhodné absolvovat 1-2 udržovací ošetření.

Epilace laserem není řešením dočasným, ale trvalým
Na bolestivé domácí depilace můžete konečně zapomenout

Laserová epilace – zkušenosti

Víme, že rozhodování, zda jít na laserovou epilaci, bývá někdy velice složité. A to především v případě, pokud se jedná o obličej nebo jiná citlivá místa na těle.

Laserové epilace provádíme prakticky na každém místě lidského těla a vždy s očekávaným, tedy kvalitním, výsledkem. A kolik to bude stát? U laserové epilace cenu určuje rozsah a počet ošetření. 

Víme, že rozhodování, zda jít na laserovou epilaci, bývá někdy velice složité. A to především v případě, pokud se jedná o obličej nebo jiná citlivá místa na těle.

Laserové epilace provádíme prakticky na každém místě lidského těla a vždy s očekávaným, tedy kvalitním, výsledkem.

A kolik to bude stát? U laserové epilace cenu určuje rozsah a počet ošetření. 

Laserová epilace je nejmodernějším způsobem, jakým lze šetrně, bezbolestně a efektivně odstranit chloupky na jakékoliv části vašeho těla

Kontakty