Laserová epilace oblasti bikin v Praze

Laserová epilace oblasti bikin v našem salonu vám totálně změní život! Nevěříte? Jen si zkuste představit, že se už nikdy nebudete muset holit! Žádné pupínky a zarůstající chloupky! U nás v salonu se postaráme o to, aby vaše kůže v oblasti bikin a intimních partií byla nadobro bez tmavých chlupů. Jak to dokážeme?

Laserová epilace oblasti bikin v našem salonu vám totálně změní život! Nevěříte? Jen si zkuste představit, že se už nikdy nebudete muset holit! Žádné pupínky a zarůstající chloupky!

U nás v salonu se postaráme o to, aby vaše kůže v oblasti bikin a intimních partií byla nadobro bez tmavých chlupů. Jak to dokážeme?

Ošetříme vaše intimní partie naším skvělým laserem. Hned při první návštěvě rovnou se slevou. Zahrajte si o slevu 20 % v našem kvízu!

Proč je právě u nás nejlepší epilace kolem bikin?

Dejte sbohem chloupkům v intimní oblasti, svěřte se do rukou našich odborníků!

Cena bikini depilace

Dbáme na to, aby klientky i klienti odcházeli co nejspokojenější. Zákazníka potěšíme nejen perfektně odvedenou prací, ale příznivou cenou. Naše služby si může dovolit v podstatě každý, kdo chce vypadat skvěle.Epilace laserem a cena, za kterou ji provádíme, řadí náš salon mezi nejlepší v celé Praze! 

Dbáme na to, aby klientky i klienti odcházeli co nejspokojenější. Zákazníka potěšíme nejen perfektně odvedenou prací, ale příznivou cenou.

Naše služby si může dovolit v podstatě každý, kdo chce vypadat skvěle.

Epilace laserem a cena, za kterou ji provádíme, řadí náš salon mezi nejlepší v celé Praze! 

Laserová epilace

Část tělaCena za 1 ošetření (Kč)Cena za balíček – 6 ošetření (Kč)
Horní ret 3501800
Brada 8004500
Pejzy 4002100
Přední část krku10005500
Předloktí obě11505520
Celé ruce315015120
Hrudník – muži245011750
Břicho17008150
Střední linie pod pupkem3501650
Třísla ( bikini )11505520
Brazílie – intimní partie225011000
Mezi hýžděmi9504450
Hýždě18008650
Lýtka + kolena245011760
Kolena3501680
Stehna350016800
Celé nohy535025600
Horní část zad17008150
Dolní část zad17008150
Ramena16507900
Záda celá410019650

Sety

Část těla Cena ( Kč )
Komplex Una – Podpaží / Brazílie 4500
Komplex Dos-Brazílie / Lýtka / Kolena 5500
Komplex Tres – Podpaží / Brazílie / Lýtka / Kolena 6500

Epilace v oblasti bikin - máme ty nejlepší recenze

Každý, kdo uvažuje o co nejúčinnější epilaci laserem v oblasti bikin, se může nechat inspirovat ostatními spokojenými zákazníky. Na náš salon se na internetu dočtete jen ty nejlepší recenze. Naše práce nás baví a výsledky a spokojené zákaznice jsou pak vidět všude kolem nás.

Každý, kdo uvažuje o co nejúčinnější epilaci laserem v oblasti bikin, se může nechat inspirovat ostatními spokojenými zákazníky.

Na náš salon se na internetu dočtete jen ty nejlepší recenze. Naše práce nás baví a výsledky a spokojené zákaznice jsou pak vidět všude kolem nás.

[reviewbucket_google_place place_id="laserova-epilace-v-praze-ola-la-chij3wlfipylpcsrg-jktaxhy7g" max_rows="5" min_rating="4" padding_top="0" padding_bottom="0" bg_color="" column="" slider_items="3" slider_loop="true" slider_autoplay="true" slider_nav="true" slider_dots="true" slider_mousedrag="true" style="12"]

Fotografie před a po

Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před
Po
Před

Jak probíhá depilace v oblasti bikin?

Co vás čeká za péči u nás v salonu? Bude vás to bavit! Stačí jen pár minut a ošetření máte za sebou. Naše specialistky totiž přesně vědí, jak zvládnout depilaci třísel a oblast bikin co nejúčinněji.

Vzali jsme si na pomoc nejmodernější přístroj v oboru – epilační diodový laser, který dokáže díky svému vysokému výkonu strčit do kapsy většinu ostatních salonů v okolí.

Zákrok spočívá v cílené likvidaci kořínku chloupku pomocí laserového záření. Ozáříme vaši pokožku přesně v místech, kde již nechcete mít v budoucnu chloupky.

Laser cílí přesně na kořínek; na kůži nevzniká žádné teplo. Nedochází proto k riziku popálení nebo k jakýmkoliv nepříjemným pocitům. Laser ovšem dokáže ničit pouze chloupky ve fázi růstu. Z důvodu, že chloupky rostou každý jinak, je třeba proceduru za konkrétní dobu znovu opakovat. Žádný chloupek tak nebude mít šanci.

Aby byla vaše pokožka dokonale zbavena chloupků, je potřeba asi 8 návštěv. Počet je samozřejmě přizpůsoben typu pokožky a síle ochlupení. Po zákroku můžete hned opustit salon.

Našim klientkám doporučujeme, aby se o svoji epilovanou pokožku staraly a důsledně ji hydratovaly vhodnou kosmetikou. Nutné je také vyhnout se slunečním paprskům.

Chtějte dokonalou pleť bez chlupů s dokonalým vzhledem

Depilace v oblasti bikin: otázky a odpovědi

Kůži, kterou budeme zbavovat chloupků, je třeba předem umýt a odstranit veškeré nečistoty včetně kosmetických přípravků.
Po absolvování kompletního ošetření může vydržet pokožka bez chlupů několik měsíců, až rok. Vše záleží na síle chloupků a jejich schopnosti se regenerovat. Udržovací návštěva však efekt znásobí a na dlouhou dobu prodlouží.

Kontakty