Olalastudio blog

JAK SE ÚSPĚŠNĚ VYHNOUT ZARŮSTAJÍCÍM CHLOUPKŮM NA BŘIŠE?

ZBAVTE SE JICH NAVŽDY!

Přestaňte se stále stresovat kvůli nadbytečnému ochlupení kdekoliv na těle. Zapomenete na zarůstající chloupky na břiše a nepříjemné kožní projevy a už se nebudete stydět svléknout!

Dopřejte svým dnům nový rozměr bez holení či vytrhávání chloupků díky laserové epilaci. Mějte konečně rádi své tělo bez kompromisů.

Chtějte si užít své břicho bez chlupů a bez podráždění! S laserovou epilací se zbavíte chloupků i starostí se zarůstáním. Zarezervujte si svůj termín a začněte novou éru krásné pokožky!

Proč jsou chloupky out? A proč zarůstají?

Zarůstající chloupky na břiše, nebo kdekoliv na těle, například v podpaží nebo na intimních partiích mohou být způsobeny více vlivy. A tyto vlivy mohou také situaci vzájemně ještě zhoršovat.

Důvody vzniku a růstu nadměrného ochlupení není radno podceňovat. Může to být například projev nepříjemného hormonálního onemocnění.

Jaký vliv má na ochlupení na břiše genetika a hormonální změny? Dá se s tím něco dělat?

Hormony ovlivňují mnoho faktorů v životě člověka. Mají vliv na sexuální apetit, ovlivňují tloušťku nebo naopak štíhlost, nerovnováha hormonů u žen může způsobit například nadměrné ochlupení, a to kdekoliv na těle.

V případě hormonální nerovnováhy se mohou objevit chloupky na obličeji, ve výstřihu, na pažích nebo i na břiše.

Významnou roli hraje samozřejmě také genetika. Lidé se světlovlasými rodiči s bledou pletí a jemným ochlupením trpí na zarůstání chloupků o něco méně, než tmavovlasé typy s bujnou kšticí a bujarým ochlupením. Na míru ochlupení má samozřejmě vliv poměr mužských a ženských hormonů v těle.

Proč chloupky na břiše zarůstají?

Jedním z důvodů, proč dochází k zarůstání chloupků může být i špatně zvolený způsob odstraňování ochlupení. U klasického holení to může být například tupá žiletka.

Obecně chloupky nejvíce zarůstají při častém holení, kdy se kůže nestíhá kvalitně regenerovat a vznikají na ní drobné ranky a zanícená místa.

Nevhodná strava a špatný životní styl

Ke vzniku hormonálních změn může přispět i tloušťka, neboli nadváha. Ta bývá často způsobena nedostatkem pohybu, špatným životním stylem a nevhodnými stravovacími návyky.
Mezi ně patří častá návštěva rychlého občerstvení, tučná jídla, hotová jídla z obchodu a také konzumace alkoholu a sladkých sycených nápojů.

Nadměrný růst chloupků je třeba řešit!

Pokud ženě rostou chloupky ve větší míře, jistě to velmi negativně ovlivňuje její život. Následkem častého holení pak také chloupky častěji zarůstají a vznikají tak další problémy.

Vždy je nutné hledat příčinu vzniklého problému. Jako aktuální řešení nadměrného ochlupení doporučujeme laserovou epilaci chloupků na břiše.

Důsledky zarůstajících chloupků na břiše

Zapomeňte raději na těsné oblečení! Jednou z nenápadnych příčin zarůstání chloupků na břiše, ale například i v tříslech může být právě těsně oblečení. Máme na mysli utažené opasky a nebo například těsné gumičky na spodním prádle. Nejčastějšími důsledky zarůstajících chloupků bývá:


Podráždění a svědění kůže - po většině typů domácího holení bývá pokožka podrážděná a může vykazovat známky kožních problémů jako jsou pupínky nebo zarůstání chloupků.


Zarudnutí a vyrážka po holení - vzniká jako primární následek zarůstání chloupků, může být také následována vznikem bílých zanícených pupínků.


Neestetický vzhled - pro letní období nebo pro milovníky aquaparků jsou zarostlé chloupky hotovou tragédií. A nejen pro koupání. Představa kvalitního milostného života nejde příliš dohromady se zarostlými chloupky na břiše a v tříslech.Zapomeňte na zarůstající a zanícené pupínky na břiše!
Náš tým odborníků je připraven vám pomoci dosáhnout krásné a bezbolestné pokožky pomocí laseru.

Jaký vliv mají tradiční metody odstraňování chloupků na břiše na jejich zarůstání?

V případě nadměrného ochlupení u žen i mužů přichází nutná potřeba častější a kvalitnější depilace nebo epilace - je zkrátka nutné najít bezpečnou, příjemnou a co nejtrvanlivější metodu, jak se zvýšené míry ochlupení zbavit. Jak se tedy zbavit chloupků na břiše?


Epilace laserem - co se týče zarůstání chloupků, je laserová epilace jednoznačně tou nejbezpečnější metodou, díky které zarůstání chloupků a problémy s pokožkou v podstatě úplně vymizí.


Holení - je problematické velmi často. Dochází při něm k podráždění pokožky prostřednictvím ostrého břitu žiletky, často je kůže podrážděná, někdy i pořezaná. Nevýhodou je i následná možnost zarůstání chloupků. Čím častěji je kůže holena a čím více je tělo na břiše ochlupené, tím více hrozí zarůstání chloupků.


Depilace voskem - je dalším způsobem, po kterém mohou chloupky zarůstat. Při voskové depilaci jsou chloupky vytržené celé, takže při opětovném růstu si musejí prorazit cestu pokožkou. A to se zkrátka někdy nepovede a zarostlé chloupky jsou na světě. Místo depilace voskem je daleko bezpečnější laserová epilace pro muže.

Depilační krémy - dokážou chloupky oslabit a poté je možné je seškrábnout přiloženou špachtlí. I zde je proto možné drobné riziko zarůstání chloupků. Velkou nevýhodou je také rychlá obnova růstu nových chloupků.

Elektrické holící strojky - následkem tohoto typu holení zarůstají chloupky poměrně často. Nehledě na fakt, že během pár dnů od holení začínají růst chloupky nové.

IPL technologie - tato poměrně moderní metoda využívá pro boj s ochlupením pulzní světlo, které oslabuje existující chloupky. Této technologii se věnují v profesionálních salonech, je ale také možné si pořídit domácí IPL epilátor.

Jak opravdu zabránit zarůstání chloupků? Epilace břicha laserem jako nejlepší řešení!

Nejpraktičtějším řešením, jak se vyhnout zarůstaní chloupků, je najít metodu, jak chloupky co nejvíce oslabit. Nejefektivnější metodou, která ze začátku chlupy oslabuje a poté jim při pravidelné udržovací terapii nedovolí vyrůst vůbec, je vysoce profesionální a příjemná laserová epilace.

LASEROVÁ EPILACE MÁ DLOUHODOBÝ ÚČINEK​

Laserová terapie probíhá v pravidelných intervalech. Chlupy nerostou všechny zároveň, v růstové fázi je vždy v jednom okamžiku jen část ochlupení. Proto je třeba návštěvy na pracovišti kliniky naplánovat ve správných intervalech, které zacílí postupně na všechny chloupky, kterých se chceme zbavit.


Oproti holení žiletkou nebo trhání jakoukoliv metodou má epilace laserem po ukončené terapii opravdu dlouhodobý efekt.

LASER JE ŠETRNÝ K POKOŽCE​

Velkou výhodou laserové epilace je její bezbolestnost a šetrnost k lidské pokožce i na citlivých místech, jako je břicho, intimní partie nebo podpaží.


Před zákrokem je pokožka ošetřena speciálním krémem, který zabrání jakémukoli riziku popálenin nebo podáždění. Laser pokožku nijak nezatěžuje, nezpůsobuje poškrábání, pořezání, ani svědění s pupínky.


Laser svědomitě cílí na vlasový folikul a pigmenty v něm. Laserový paprsek při každé aplikaci výrazně oslabí kořínek každého chloupku. Při správně načasovaných návštěvách profesionálního salonu je tak chloupek cíleně a drtivě oslabován až do doby, kdy opravdu není schopen dále se obnovovat a růst.

VYZKOUŠEJTE OLA LA STUDIO PRO EPILACI BŘICHA LASEREM! ​

V OLA La studiu vás vždy příjemně překvapíme, ať už svým laskavým personálem, tak i komfortním prostředím, kde laserovou terapii provádíme. Přesto, že využíváme jeden z nejmodernějších laserů v Praze, nepatří naše ceny mezi nejvyšší. Naopak. Za profesionální přístup zaplatíte méně, než byste čekali.


Další možností je také koupit dárkový poukaz na procedury v OLA La studiu, nebo nákup takového poukazu poradit svým nejbližším. Ve studiu se nevěnujeme pouze epilaci břicha, ale naprosto celému tělu. A věnujeme se jak ženám, tak mužské epilaci. U mužů patří mezi velmi žádané části těla jak břicho, tak hrudník, často zde děláme také mužskou epilaci zad.


Před zákrokem laserové epilace je lepší se příliš neopalovat, zákrok funguje lépe na zdravou a jemnou pokožku. Před epilací se také nesmí chloupky nijak vytrhávat, ani oslabovat. Vyhněte se proto trhacímu strojku i cukrové pastě nebo depilačnímu vosku.


Po laserové epilaci je odborníky výrazně doporučeno vyhnout se slunečním paprskům. V případě pobytu na slunci je pak nutné pokožku ošetřit předem opalovacím krémem s nejvyšším faktorem ochrany.

Chtějte se líbit sami sobě i svému okolí!
Užijte si sebevědomí z krásné a hladké pokožky díky moderní laserové epilaci! Chtějte konečně vypadat k světu.

JAK SE DÁ DOMA PŘEDEJÍT ZARŮSTAJÍCÍM CHLOUPKŮM?

EXFOLIACE

Takzvaný peeling dokáže pomoci pokožce s prokrvením, obnovou a také regenerací. S jeho pomocí se odstraňují staré buňky, které brání pokožce dýchat.


V případě zarůstajících chloupků může peeling pomoci chloupku vykouknout z pokožky, aby nezarůstal. Exfoliace se provádí peelingy s drobnými kousky, které odstraní odumřelé části pokožky.

POUŽIJTE HYDRATAČNÍ A ZKLIDŇUJÍCÍ KRÉMY, VAŠE POKOŽKA VÁM ZA TO PODĚKUJE​

Jako pomocníka pro zklidnění pokožky po holení doporučujeme používat kvalitní kosmetiku k tomu vhodnou. I po laserovém ošetření je skvělé používat kosmetiku doporučenou ze studia, kde je epilace prováděna. Pomáhá s hojením, zklidněním pokožky a samozřejmě také k jejímu dokonalému vzhledu.

LÉKY A HORMONÁLNÍ TERAPIE​

Pokud je zarůstání způsobeno silnějším výskytem ochlupení, je jistě nejlepší zajít k lékaři - endokrinologovi, což je odborník léčící onemocnění žláz s vnitřní sekrecí.

LASEROVÁ EPILACE JE ZKRÁTKA NEJEFEKTIVNĚJŠÍ

Co se týče zarůstání chloupků, opravdu vám nemůžeme nabídnout lepší řešení, jak se problému zbavit, než je laserová epilace. A nejen to. S laserovou epilací se zbavíte hlavně nechtěného ochlupení, které zkrátka nesluší nikomu.


Laser je vhodný na všechny části lidského těla, kde ochlupení překáží. Po absolvování doporučeného počtu procedur pak stačí jednou či dvakrát do roka proceduru opakovat.


To vám zajistí dokonale hladkou pokožku bez viditelných chloupků. Laserovou epilaci doporučujeme absolvovat u profesionálů.

CHTEJTE KONEČNĚ VYPADAT OPRAVDU SKVĚLE A NETRÁPIT SE S PODRÁŽDĚNÍM KVŮLI ZARŮSTAJÍCÍM CHLOUPKŮM​
Nechte nás odstranit vaše nežádoucí chloupky. Klikněte a zarezervujte si termín ještě dnes!