Olalastudio blog

JAK SE VYHNOUT ZARŮSTÁNÍ CHLOUPKŮ V PODPAŽÍ? ZNÁME PŮVODCE TOHOTO TRÁPENÍ!

DEJTE MU SBOHEM!

Zapomeňte na stresující zarůstání chloupků v podpaží. Dejte svému životu nový rozměr bez věčného holení a podráždění pokožky kdekoliv na těle. Mějte konečně hladké podpaží bez vady! Žijte svůj život s lehkostí, bez zábran a bez zarůstajících chloupků!


Nechci už žádné nepříjemné zarůstající chloupky! Chci se tohoto problému zbavit díky laserové epilaci navždy.

PROČ CHLOUPKY TOLIK ZARŮSTAJÍ?

Zarůstání chloupků, a to nejen v podpaží, ale i v intimních partiích žen i mužů, na břiše nebo i na nohách má mnoho původců. Na míru zarůstání chloupků kdekoliv na těle může mít vliv i několik původců zároveň.

ZVOLTE SPRÁVNÝ ZPŮSOB HOLENÍ ČI ODSTRAŇOVÁNÍ CHLOUPKŮ!

Pro efektivní a správné holení je třeba používat kvalitní nástroje, případně ověřenou kosmetiku. Pro holení žiletkou doporučujeme sáhnout vždy po nové – tedy náležitě ostré žiletce.

MÁ GENETIKA A HORMONÁLNÍ ZMĚNY VLIV NA OCHLUPENÍ?

Hormony mají v životě člověka vždy velmi významnou úlohu. V případě jakékoliv hormonální nerovnováhy mohou vznikat potíže jako je například nadměrné ochlupení u žen. Při nadměrném ochlupení je samozřejmě třeba dbát zvýšené péče o ochlupenou pokožku a také o správně zvolený způsob epilace či depilace.


Díky hormonům mají přirozeně výrazné ochlupení i zástupci mužské části populace. Pro ně je proto možnost pánské epilace pomocí laseru vítanou variantou boje proti nechtěnému nebo nadměrnému ochlupení ať už v intimních partiích, v podpaží nebo také na viditelných částech těla.

NADVÁHA A ŠPATNÁ STRAVA

Zvýšená tělesná hmotnost společně s nezdravou stravou, jako je například přemíra tučných a smažených jídel, častá konzumace ve fast foodu společně s konzumací polotovarů a slazených a sycených nápojů nebo alkoholu se může podílet na hormonální nerovnováze a nepřímo tak podpořit výskyt nadměrného ochlupení obzvláště u ženské části populace.

TŘENÍ A DRÁŽDĚNÍ KŮŽE

Pokud je po holení nebo po některé z dalších procedur odstraňování chloupků v podpaží kůže podrážděná, může mít také sklony k častějšímu zarůstání chloupků a také ke vzniku dalších nepříjemných následků, jako jsou pupínky nebo stroupky.

JAKÉ JSOU PŘÍZNAKY ZARŮSTAJÍCÍCH CHLOUPKŮ V PODPAŽÍ?

Zarůstající chloupky mohou mít velmi nepříznivý a stresující vliv na člověka a jeho každodenní pohodlný a komfortní život. Pokud chloupky zarůstají, mohou způsobovat mnoho nepříjemných pocitů.


Svědění - vzniká často po holení při povrchovém podráždění pokožky a jejím následném hojení.


Zarudnutí - provází téměř každý způsob holení a domácí depilace.


Otoky - mohou být způsobeny špatnou technikou holení.


Zanícení - bývají následkem zarůstání chloupků.


Vznik pupínků - i ty souvisejí se zarůstáním chloupků a jsou jeho přímým společníkem.


Podráždění pokožky - může jednoduše vzniknout jak po holení, tak po trhání chloupků epilačním strojkem.


Zvýšená míra pocení v podpaží - následkem špatné stravy, hormonální nerovnováhy nebo vážnější nemoci.


Tvrdé či bolestivé bulky v oblasti podpaží - mohou vzniknout při častých problémech se zarůstáním chloupků.

Vzhledem k zarudnutí, mohou chloupky vypadat tmavší a viditelnější. Jakékoliv problémy s pokožkou mohou člověku způsobovat více či méně závažné psychické problémy.

Svědící pokožka člověka znervózňuje a rozptyluje pozornost. Následuje špatná koncentrace a mohou vznikat problémy s učením, soustředěním se v práci nebo za volantem.

DEJTE NERVOZITĚ A SVĚDĚNÍ SBOHEM!
Chtějte podpaží bez holení a zarůstajících chloupků s unikátní metodou epilace laserem.

JAKÝ MAJÍ VLIV TRADIČNÍ METODY ODSTRAŇOVÁNÍ CHLOUPKŮ NA ZARŮSTAJÍCÍ CHLOUPKY V PODPAŽÍ? ČÍM SE LIŠÍ?

V případě nadměrného ochlupení u žen i mužů přichází nutná potřeba častější a kvalitnější depilace nebo epilace - je zkrátka nutné najít bezpečnou, příjemnou a co nejtrvanlivější metodu, jak se zvýšené míry ochlupení zbavit. Jak se tedy zbavit chloupků na břiše?


Epilace laserem - tato ověřená a poslední dobou stále oblíbenější moderní metoda patří dle průzkumů mezi ty opravdu nejefektivnější. Přes počáteční investici pak i ekonomicky nejvýhodnější a nejtrvanlivější metodou. Po laserové epilaci již chloupky nijak nezarůstají.


Holení - holení žiletkou bývá způsobem, po kterém následuje zarůstání chloupků velmi často. Mezi další jeho nevýhody patří i krátká doba, po kterou pokožka zůstane hladká a bez ochlupení.


Depilace voskem - poněkud drastičtější metoda, která může některým zájemcům o hladkou pokožku způsobovat nepříjemné bolesti, zarudnutí a samozřejmě také zarůstání chloupků. Pro krásu se prý musí trpět, takže stačí zatnout zuby a trpět? Ne, všechny metody pro zbavování se ochlupení opravdu nemusí představovat utrpení.

Depilační krémy - jedná se o metodu pro zbavování chloupků na některých částech těla. Při této metodě existuje relativně vysoké riziko, že některý z chloupků se zapouzdří a způsobí některý z nepříjemných důsledků zarůstání.

Depilace trhacím strojkem - opět další metoda, u které je třeba zatnout zuby a vytrpět si bolest pro krásu. Ani v tomto případě však bolest nezaručí dlouhodobě hladkou pokožku bez rizika zarůstání. Trhání má oproti holení sice bolestivý průběh, na druhé straně má delší efekt hladké pokožky, než například holení.

Při aplikaci laseru dochází k přeměně světelné energie na tepelnou. Tento proces se odborně nazývá fototermolýza. Chloupek se zahřeje natolik, že dochází k jeho celkové likvidaci. Jinými slovy je zničen celý i s vlasovou cibulkou. Následně samovolně, a tudíž bezbolestně vypadne.


EPILACE PODPAŽÍ LASEREM JAKO ŘEŠENÍ PROBLÉMU

Epilace pomocí laserového paprsku patří mezi nejefektivnější a nejmodernější způsoby, jak se zbavit ochlupení. Epilace laserem je vhodná absolutně pro všechny části lidského těla.


Je vhodná pro intimní partie, pro jemné podpaží, ale i pro trvalou epilaci břicha nebo epilaci rukou a dolních končetin.

ŠETRNOST K POKOŽCE A PREVENCE ZARŮSTÁNÍ CHLOUPKŮ

Laserová epilace má opravdu mnoho výhod oproti ostatním typům odstraňování ochlupení. Dalším z nich je jasný fakt, že nedráždí pokožku tak, jako běžné holení. Mezi významné výhody patří také minimální riziko zarůstajících chloupků.


Některá místa na těle vyžadují tu nejšetrnější péči v oblasti odstraňování ochlupení. Laserová epilace podpaží je pro tuto citlivou část těla úplně tou nejšetrnější. Totéž platí i pro nejintimnější partie lidského těla.

BEZBOLESTNOST A DLOUHODOBOST ÚČINKU

U laserové epilace je účinek viditelný naprosto hned. Již po prvních zákrocích na profesionálním pracovišti je patrný úbytek chloupků. Ty jsou totiž laserovým paprskem při každé aplikaci eliminovány. Následkem je čím dál menší množství chloupků, které jsou prostřednictvím laseru neustále odstraňovány až do úplného vymizení chloupků.


Pokud se bavíme o bolesti, té se u laserového ošetření prostě nemusíte bát. Laserový zákrok zkrátka nebolí. Pro jistotu je kůže předem ošetřena speciálním krémem, takže nehrozí žádné popálení, ani podráždění ošetřované pokožky. Po zákroku laserem nehrozí samozřejmě ani vyrážka jako po holení.


Nejlepší služby v oboru odstraňování nechtěného nebo nadměrného ochlupení nabízejí profesionálové! Mezi velmi oblíbená studia, která nabízejí bezbolestnou epilaci bez následného zarůstání chloupků patří OLA La studio. Zde pracují specialistky, které své práci dokonale rozumí. A rozumí také jak ženskému tak mužskému podpaží.

CHTĚJTE BEZSTAROSTNÝ ŽIVOT BEZ ZARŮSTÁNÍ CHLOUPKŮ S NAŠÍM BEZBOLESTNÝM LASEROVÝM OŠETŘENÍM
Zarezervujte si nyní svou konzultaci! Užijte si trvalou epilaci v OLA La studiu!

JAKÉ JSOU DALŠÍ METODY, JAK PŘEDEJÍT NEBO ODSTRANIT ZARŮSTÁNÍ CHLOUPKŮ V PODPAŽÍ?

ZKUSTE PEELING!

Exfoliace, neboli peeling, znamená citlivé odstranění horní části pokožky pomocí abrazivního materiálu. Tímto materiálem může být krém s drobnými pevnými částečkami – mikročástečkami, které dokážou svrchní část pokožky v podstatě obrousit.


Peeling v domácích podmínkách můžeme realizovat i pomocí aplikace domácího krému smíchaného například s dětskou krupičkou. Ta bude mít podobný účinek jako mikro kuličky v peelingu z drogerie.


Peeling lze provést také pomocí navlhčené froté žínky nebo ručníku – stačí jemné krouživé pohyby na pokožce podpaží. Peeling jako pomocníka proti zarůstání chloupků můžeme použít před holením, kdy pomůže odstranit svrchní starou část pokožky.


Lze také použít po holení, kdy odstraní zbytečné nečistoty a zbytky staré přebytečné kůže.

NEBOJTE SE HYDRATAČNÍCH A ZKLIDŇUJÍCÍCH KRÉMŮ

Ty mohou být spolubojovníkem proti podrážděné pokožce i proti zarůstání chloupků. Samy vás však zarostlých chloupků nejspíše nezbaví.


Doporučujeme je aplikovat po holení nebo po vytrhávání chloupků na podrážděnou pokožku. Lepší jsou krémy a oleje přírodního původu bez zbytečné parfemace a dráždivých aditiv.

S ČÍM POMOHOU LÉKY A HORMONÁLNÍ TERAPIE?

okud je nadměrné ochlupení způsobeno hormonální nerovnováhu nebo nějakým hormonalním onemocněním, není jiného východiska, než navštívit specializovaného lékaře – endokrinologa.


Ten na základě testů zhodnotí stav pacienta a v případě hormonálních problémů nasadí příslušnou medikaci. Ta může být samozřejmě vhodně doplněna trvalou epilací laserem v případě výskytu nadměrného ochlupení.

IPL TECHNOLOGIE - OPRAVDU FUNGUJE NEBO NE?

Technologie odstraňování chloupků pomocí pulzního světla není žádnou novinkou, pokud ji tedy ještě neznáte, jedná se o odstraňování a oslabování chloupků pomocí záblesků světla. Jde o celkem účinný způsob, epilace pomocí IPL technologie však není trvalá.


Chloupky je třeba stále dokola ošetřovat a věnovat jim čas pro odstranění. IPL epilaci lze podstoupit v profesionálním salonu, kde mají na epilaci pulsním světlem speciální přístroje. Pro domácí odstraňování chloupků lze zakoupit také domácí IPL epilátor. Ten však většinou není tolik výkonný jako profesionální IPL technologie v salonu.

OLA LA STUDIO SI VÁS ROZHODNĚ ZÍSKÁ NA SVOU STRANU!

jak to víme? Toto studio v Praze má totiž raketový vzestup a čím dál větší oblibu díky příjemnému prostředí, vysoce profesionálnímu pracovišti a hlavně také díky velmi lidskému přístupu svých zaměstnanců. Přes všechny tyto kladné recenze nepatří OLA La studio mezi nejdražší.


Ceny za špičkové procedury tak rozhodně nezruinují ani vaši peněženku, ani bankovní účet! Budete opravdu příjemně překvapeni. Laserová epilace u nás znamená vyhraný boj proti zarůstání chloupků.

MĚJTE KONEČNĚ DOKONALOU POKOŽKU KDEKOLIV NA TĚLE BEZ JEDINÉHO CHLOUPKU A OTRAVNÉHO ZARŮSTÁNÍ!
Nabízíme moderní laserovou epilaci. Zarezervujte si svůj termín ještě dnes a začněte cestu k hladké pokožce!