Olalastudio blog

ZARŮSTÁNÍ VOUSŮ SE MŮŽETE VYHNOUT.

MÁME PRO VÁS EFEKTIVNÍ A BEZBOLESTNÉ ŘEŠENÍ!

Zarůstání vousů je velice nepříjemné. Je to citlivý problém, s nímž se potýká celá řada mužů, a věřte nebo ne, ale i určité procento žen. Chloupky na tváři či na krku, které se po opakovaném odstranění začnou chovat jinak, než je člověku milé, jsou zkrátka něčím, co může při troše smůly potkat téměř každého.


Máte se zarůstajícími vousy svou zkušenost, ale netušíte, jak se s problémem vypořádat? Ukážeme vám, co s tím. Buď vyzkoušíte některý z tipů, které jsme si pro vás připravili, nebo dáte rovnou přednost tomu nejjednoduššímu a nejspolehlivějšímu řešení. Epilaci moderním laserovým přístrojem!


Toužíte po jemné tváři bez zarůstajících chloupků, nevzhledných pupínků a ošklivých jizviček? Vyzkoušejte laserovou epilaci obličeje!

ZARŮSTÁNÍ VOUSŮ DOVEDE ČLOVĚKA POTRÁPIT

Všimli jste si, že se někteří pánové pyšní mohutným vousem a nedají na něj dopustit? Možná si ho pěstují proto, že jsou tak trochu pohodlní. Je každopádně jisté, že naprostá většina mužů dává přednost hladce oholené tváři. A jejich protějšky to zpravidla oceňují

.

Holení se často neobejde bez nepříjemných komplikací. Kromě podrážděné pokožky, což není nijak neobvyklý jev, jde především o zarůstání vousů. Problém, který dovede člověka náležitě potrápit. Nějaká řešení naštěstí existují. Nejspolehlivější cesta, kterou si ale můžete zvolit je laserová epilace obličeje.

ZAROSTLÝ VOUS, BULKA A NAKONEC JIZVA?

S nějakou komplikací se při odstraňování vousů a chloupků z obličeje nebo krku čas od času setká téměř každý. Občas se říznete, a sem tam se objeví nějaký ten pupínek, vyrážka po holení a v nejhorších případech zarostlý vous.


Objeví se bolestivá bulka, zánět a nakonec možná i jizvička. Mimořádně nepříjemná záležitost, která vám nepochybně zkazí celý den. A navíc může na vaší tváři zanechat trvalou stopu!

CHCETE SE TAKOVÉMU SCÉNÁŘI VYHNOUT?Poraďte se s našimi odborníky – navrhnou vám spolehlivé řešení!

ZARŮSTÁNÍ VOUSŮ NA KRKU A NA TVÁŘI SE NETÝKÁ JEN MUŽŮ

Zarůstání vousů na krku bývá mnohdy stejně tak nepříjemné jako na tváři. Kůže svědí, pálí a může se zanítit. Na možné trvalé následky v podobě jizev raději ani nemyslet! Domnívali jste se, že se to týká výhradně mužů? Své zkušenosti má v tomto ohledu i něžnější polovina lidstva.


Vousy na bradě u žen? Výrazné chloupky nad horním rtem? U některých dam a dívek nepříjemná realita. A když se to pokoušejí řešit, narážejí na podobné komplikace jako pánové.

5 NEJČASTĚJŠÍCH PŘÍČIN PROBLÉMU

Genetika – hraje nezanedbatelnou roli. Vousy, které se „od přírody“ více kroutí (jsou kudrnaté), mají mnohem větší tendenci zarůstat.


Zrohovatělá pleť – která má za sebou nějaký ten zánět a o kterou nevhodným způsobem pečujete, někdy brání optimálnímu růstu vousů. Ty pak mohou zůstat pod povrchem a nakonec zarostou.


Změny ve vlasovém folikulu – z něhož vous vyrůstá, pramení buď ze znečištěné pleti nebo ze zmíněného zánětu. Vlivem těchto změn pak může vous růst jiným směrem. Například šikmo pod kůži.


Špatné břity – mohou napáchat hodně škody. Nutí vás holit tvář vícekrát, čímž zvyšují riziko poranění a tedy i vzniku zánětu a následného zarůstání vousů.


Nevhodná technika holení – je podobně riziková jako špatné břity. Holení proti směru růstu vousů, moc velký tlak nebo neustálé přejíždění břitem po stejném místě na tváři. To vše je špatně.

NEHODLÁTE SE UŽ ZAOBÍRAT VŠEMOŽNÝMI PŘÍČINAMI ZARŮSTÁNÍ VOUSŮ?
Chcete se problému jednou provždy zbavit? Obraťte se na nás a dopřejte si osvědčenou epilaci laserem!

NEJLEPŠÍ JE VŽDY PREVENCE

Stále přemýšlíte, jak se s problémem vypořádat? Snažíte se zjistit, co pomáhá proti zarůstání chloupků a vousů? Zřejmě tušíte, že je nejlepším řešením prevence.


Před každým holením zkuste pokožku dezinfikovat (může stačit i jemné a kvalitní mýdlo).


Vousy pokaždé pečlivě namočte (teplá voda je optimálně změkčí).


Vždy používejte pěnu nebo gel (díky lubrikaci je holení plynulé a méně rizikové).


Holte se zlehka (na břit nikdy příliš netlačte).


Holte se výhradně po směru růstu vousů (nikdy „křížem krážem“).


Po každém holení dezinfikujte jak obličej, tak použitý břit (omezíte riziko infekce).

LASEROVÁ EPILACE NENÍ POUZE PRO ŽENY

Většina žen, které se potřebují zbavit chloupků na tváři, už asi pochopila, že jim nejlépe pomůže kvalitní laser. A co pánové? Laserová epilace a muži? Možná se vám zdá, že to nejde příliš dohromady.


To jste však na omylu! Stále více mužů využívá moderní laserové přístroje k odstranění chlupů ze svého podpaží, ze zad či z krku. A není žádnou výjimkou, když si takto nechávají upravit i svoje vousy.

NEZATRACUJTE PEELING!

Tento kosmetický přípravek je podobně jako laser určen všem. Bez ohledu na pohlaví. Pomůže vám zbavit se odumřelých kožních buněk, které mohou být jednou z příčin zarůstání vousů. Brání jim totiž v přirozeném růstu. Zkusit můžete i hydratační krémy na obličej nebo speciální oleje na vousy.

MODERNÍ LASER V RUKOU PROFESIONÁLŮ

Se zarůstáním vousů lze bojovat nejrůznějšími způsoby. Některé jsou poměrně efektivní, jiné vám možná k ničemu nebudou. Ideálním řešením problému bývá vždy prevence. A právě my vám takovou prevenci můžeme zajistit. Prevenci v podobě bezbolestného ošetření laserem.


Moderní laserový přístroj, jehož výkon snese srovnání s absolutní špičkou.


Odborně zdatný personál, který se ve své práci dokonale vyzná.


Profesionální a citlivý přístup.


Příjemné prostředí luxusního salonu.


Velmi rozumné ceny.

CHCETE DÁT SBOHEM ZAROSTLÝM VOUSŮM?
Mít hladkou a čistou tvář bez pupínků a bez jediné jizvičky? Nechte se ošetřit od profesionálů!